شایعه: یوبی سافت در مقطعی مشغول ساخت 12 بازی بتل رویال بوده است

شایعه: یوبی سافت در مقطعی مشغول ساخت 12 بازی بتل رویال بوده است

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 4 ماه و 29 روز پیش

بر اساس یک گزارش، یوبی سافت ممکن است در یک مقطع خاص روی ۱۲ عنوان بتل رویال کار کرده باشد. این خبر پس از اعلام لغو و تاخیرهای متعدد بازی‌های این شرکت منتشر شد. اکنون به نظر می‌رسد که برنامه‌های جاه طلبانه این شرکت برای موفقیت در سبک بتل رویال بخشی از داستان بوده است.

 

شایعه: یوبی سافت در مقطعی مشغول ساخت 12 بازی بتل رویال بوده است

 

بازی‌های بتل رویال در سال‌های اخیر با عناوینی مانند بازی Fortnite، بازی Apex Legends و بازی Call of Duty Warzone 2 محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. جای تعجب نیست که چند ناشر بزرگ بازی برای مدتی به دنبال سرمایه گذاری روی این فضای رو به رشد بوده‌اند. بازی Hyper Scape اولین تلاش اصلی یوبی سافت در این ژانر بود. با این حال، بازی نتوانست آن‌طور که باید ظاهر شود و درنهایت در 28 آوریل سال 2022 کاملا تعطیل شد. البته، شایعات مربوط به عناوین بتل رویال دیگر این شرکت، حتی بعد از پایان بازی Hyper Scape همچنان منتشر شد. اگرچه تا کنون مشخص نبود که این شرکت فرانسوی واقعاً چقدر برای این ژانر تلاش کرده است.

 

به‌گفته سایت Insider Gaming، یکی از کارمندان یوبی سافت ادعا می‌کند که این شرکت به طور فعال به دنبال سرمایه گذاری روی موفقیت بتل رویال در دو سال گذشته بوده است. این گزارش همچنین اشاره می‌کند که در یک مقطع، یوبی سافت حداقل 12 بازی بتل رویال در مراحل مختلف توسعه داشت، اما مشخص نیست که سرنوشت این پروژه‌ها چه شد. در هر صورت، تعدادی از بازی‌های آینده این شرکت با تاخیر مواجه شدند یا مراحل توسعه آن‌ها به‌کل لغو شد؛ زیرا اکثر این بازی‌ها چیزی نبودند که بازیکنان می‌خواستند. علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که این تصمیم یوبی سافت تا حد زیادی به مشکلات فنی آن بازی‌ها برمی‌گردد.

 

شایعه: یوبی سافت در مقطعی مشغول ساخت 12 بازی بتل رویال بوده است

 

یکی دیگر از کارمندان فاش می‌کند که این شرکت از سال 2019 روی یک بازی سرویس محور کار می‌کند که هنوز معرفی نشده است و برای انتشار در سال‌های 2025 یا 2026 برنامه ریزی شده است. چند بازی معرفی نشده دیگر نیز در حال حاضر برای انتشار در سال 2027 یا بعد از آن برنامه ریزی شده‌اند. در حالی که مشخص نیست این عناوین دقیقا چه هستند، شایعات به بازی The Crew: Orlando اشاره می‌کند که دنباله‌ای احتمالی برای سری محبوب مسابقه‌ای این شرکت است.

 

با اینکه یوبی سافت ممکن است به دنبال تمرکز مجدد روی آینده خود باشد، به نظر می رسد این شرکت نسبت به عملکرد برخی از عناوین عظیم AAA آیندهاش مانند بازی Assassin's Creed Mirage، بازی Avatar: Frontiers of Pandora امیدوار است. اما اینکه آیا این خوش بینی از بین خواهد رفت یا خیر، فقط زمان مشخص خواهد کرد. این امر به ویژه در زمانی که اظهارات مدیر عامل این شرکت باعث اعتصاب کارکنان این شرکت در پاریس شده است، بسیار دشوار خواهد بود. در هر صورت، به نظر می‌رسد این شرکت بزرگ بازی سازی راه طولانی و بلندپروازانه جالبی را در پیش دارد.

برچسب ها: یوبی سافت, بتل رویال, fortnite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.