سازندگان بازی Beyond Good And Evil 2 ساخت یک عنوان جدید را آغاز کرده اند

سازندگان بازی Beyond Good And Evil 2 ساخت یک عنوان جدید را آغاز کرده اند

بازی Beyond Good And Evil 2 یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ شرکت یوبیسافت و استودیو Ubisoft Montpellier است. این بازی سال‌هاست در دست ساخت قرار گرفته و هر سال که طرفداران انتظار انتشارش را داشتند، هیچ خبری در رابطه با آن منتشر نمی‌شد. این روند ادامه پیدا کرد تا در نهایت به طور رسمی اعلام شد که بازی Beyond Good And Evil 2  در نامشخصی قرار گرفته و به زودی شاهد عرضه آن نخواهیم بود. به دنبال این اتفاق کارگردان بازی میشل انسل (Michel Ancel)، از استودیو Ubisoft Montpellier جدا شد و اعلام بازنشستگی کرد. در نتیجه همه طرفداران مطمئن شدند که بازی Beyond Good And Evil 2  برای همیشه کنسل شده است. پس از آن یوبیسافت خبر کنسل شدن را تکذیب کرد اما اطلاعات بیشتری نداد. حالا اما اطلاعات جدید منتشر شده که خبر از روندی جدید در یوبیسافت می‌دهند.

 

طرفداران متوجه شدند که در آخرین فرم‌های استخدامی استودیو Ubisoft Montpellier، در شبکه اجتماعی LinkedIn، آن‌ها به دنبال استخدام بازی‌سازان جدید برای ساخت بازی Beyond Good And Evil 2 و یک عنوان معرفی نشده دیگر هستند. یوبیسافت بعد از شایعه‌های کنسل شدن بازی، اعلام کرد که بازی Beyond Good And Evil 2 هنوز در دست توسعه است؛ اما با این حال در رویداد E3 2021 شاهد حضور این بازی نبودیم.

 

باور کردن ادامه دار شدن توسعه بازی بعد از غیبتش در رویداد E3 2021 کمی سخت بود. اما خوشبختانه حالا می‌دانیم که استودیو Ubisoft Montpellier برای ساخت بازی Beyond Good And Evil 2 و یک عنوان نامشخص دیگر به دنبال جذب تعدادی از افراد باسابقه است.

سازندگان بازی Beyond Good And Evil 2 ساخت یک عنوان جدید را آغاز کرده اند

طبق آگهی استخدامی استودیو Ubisoft Montpellier در شبکه اجتماعی لینکدین، آن‌‌ها به دنبال طراح بخش ارتباط با مخاطب و البته مدیریت آن هستند:

«ما به دنبال فردی هستیم که بتواند مدیریت بخش ارتباط با مخاطب را در بازی Beyond Good And Evil 2 و یک عنوان معرفی نشده دیگر به دست بگیرد.»

 

در ادامه متن توضیح داده شده است که فرد مورد نظر باید در شهر مونپولیه به کار مشغول شود. همچنین باید به دو زبان اینگلیسی و فرانسوی نیز مسلط باشد. به دنبال تمام این توضیحات اشاره شده است که در صورت نیاز، فرد مورد نظر باید بتواند در بخش تبلیغات‌ و معرفی رویداد‌ها نیز فعالیت داشته باشد. با توجه به این بند از توضیحات مرتبط با شغل، می‌توان نتیجه گرفت که مراحل تولید  بازی را به پایان رسیده و ممکن است سازندگان به زودی تبلیغات را برای روز عرضه آغاز کنند.

 

این خبر کاملا برایمان تازگی دارد، چرا که آخرین بار در ماه می اخباری مرتبط با بازی Beyond Good And Evil 2 را شنیده بودیم. در این اخبار یوبیسافت اشاره کرده بود که بازی کنسل نشده است اما به زودی منتشر نخواهد شد. حالا با توجه به آگهی استخدام جدید، شایعات حول محور بازی Beyond Good And Evil 2 باز هم زیاد خواهند شد تا در نتیجه متوجه شویم این بازی در چه مرحله‌ای قرار دارد.

سازندگان بازی Beyond Good And Evil 2 یک عنوان جدید را آغاز کرده اند

در رابطه با بازی نامشخص و معرفی نشده استودیو Ubisoft Montpellier و شرکت یوبیسافت هم هیچ‌گونه اطلاعاتی وجود ندارد. اما اگر خوب به سابقه استودیو یوبیسافت مونپولیه نگاه کنیم، می‌بینیم به غیر از بازی Beyond Good And Evil 2 به‌خاطر یک عنوان محبوب دیگر معروف هستند و این عنوان، بازی Rayman است. همه طرفداران سری از دیدن دوباره این شخصیت دوست داشتنی لذت خواهند برد. پس اگر بازی معرفی نشده استودیو Ubisoft Montpellier، بازی Rayman باشد طرفداران بعد از گذشت 8 سال می‌توانند دوباره به ماجراجویی به همراه ریمن و دوستانش بپردازند. آخرین عنوان از این سری در سال 2013 منتشر شد که بازی Rayman Legends نام داشت.

 

بازی Beyond Good And Evil 2 به صورت رسمی در سال 2017 معرفی شد و قرار بود به زودی منتشر شود. پس از معرفی، به دلیل مشکلات فنی مدام به تعویق افتاد و وارد وضعیت نامشخصی شد. پس از آن استودیو Ubisoft Montpellier اعلام کرد که یک نسخه آزمایشی از بازی را به صورت عمومی در سال 2019 منتشر خواهد کرد. اما متاسفانه این نسخه هرگز منتشر نشد.

 

در آخرین نمایش از بازی Beyond Good And Evil 2 شاهد فضاسازی‌های خاص و منحصر به فردی بودیم که تمرکز ویژه‌ای روی فرهنگ هندی داشت و می‌توانستید در سراسر محیط مجسمه‌های مختلف از ایزد‌های هندی را مشاهده کنید.

 

متاسفانه هنوز به طور دقیق نمی‌توان نتیجه گیری کرد اما به طور کلی همه امیدوار هستیم تا در آینده بازی Beyond Good And Evil 2 و یک نسخه جدید از سری بازی Rayman را مشاهده کنیم. نظر شما در رابطه با فعالیت‌های اخیر استودیو یوبیسافت مونپولیه چیست؟

برچسب ها: Beyond Good And Evil 2, Rayman
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.