بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز هدف مشخصی ندارد

بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز هدف مشخصی ندارد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 8 ماه و 8 روز پیش

هفته گذشته اعلام شد که نویسنده بازی Beyond Good and Evil 2 تغییر کرده و به‌نظر می‌رسید که وضعیت توسعه این بازی درحال سر و سامان گرفتن است. ماه گذشته هم شایعاتی درباره ارسال نسخه آزمایشی این بازی برای چند تستر منتشر شده بود که حالا بازخورد آن‌ها منتشر شده است. با وجود این‌که هیچ تصویر یا ویدیویی از این بازی در فضای مجازی لو نرفته، برخی از منابع مستقل که موفق به مشاهده ویدیوهای این بازی شده‌اند، احتمال ری‌بوت شدن دوباره این بازی در سال‌های اخیر را مطرح کرده‌اند و به‌نظر می‌رسد که وضعیت این بازی بدتر از چیزی است که فکر می‌کردیم.


چند نفر از افرادی که در تست خصوصی بازی Beyond Good and Evil 2 شرکت کرده بودند، به‌تازگی بازخورد خود از این عنوان را با رسانه Exputer به اشتراک گذاشتند. براساس تجربه این تسترها، با وجود این‌که 15 سال از آغاز مراحل توسعه بازی Beyond Good and Evil 2 می‌گذرد، این بازی هنوز هم «هدف مشخصی ندارد» و آن‌ها «هیچ ایده‌ای از هدفشان در این بازی نداشتند.» 

 


با توجه به این سخنان و ادعای منابعی که ویدیوهای این بازی را مشاهده کرده‌اند، می‌توان نتیجه گرفت که مراحل توسعه بازی Beyond Good and Evil 2 احتمالا هنوز هم به تریلرهایی که در سال 2018 منتشر شده بود، نزدیک نشده است.


البته این بی‌هدفی در بازی چندان هم غافل‌گیر کننده نیست. همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، نویسنده ارشد این بازی به‌تازگی مشخص شده است. با توجه به این‌که میشل انسل (Michel Ancel)، خالق و کارگردان این بازی، در سال 2020 از بازی‌سازی خداحافظی کرد و نویسنده آن هم به‌تازگی مشخص شده، ری‌بوت شدن بازی Beyond Good and Evil 2 منطقی به‌نظر می‌رسد.


تمام منابع مستقلی که اطلاعاتی از این بازی در دست دارند، عقیده دارند که روند توسعه این بازی چند سال تا کامل شدن فاصله دارد. با این حال، دیر منتشر شدن بازی Beyond Good and Evil 2 بهتر از کنسل شدن پروژه ساخت آن است.


از دیگر اطلاعاتی که توسط تسترهای این بازی منتشر شده، می‌توان به خلق و شخصی‌سازی شخصیت قابل کنترل اشاره کرد. پاندا و کوسه برخی از شخصیت‌هایی هستند که تسترها موفق به شخصی‌سازی آن‌ها شدند. به‌نظر می‌رسد که بازی Beyond Good and Evil 2 علاوه بر امکان شخصی‌سازی شخصیت اصلی، امکان شخصی‌سازی تمام شخصیت‌های همراه را هم به بازیکن خواهد داد. هرچند به‌خاطر این‌که بخش بسیار کوچکی از این بازی به تسترها ارائه شده بود، نمی‌توان درمورد مکانیک‌های این بازی با قطعیت نظر داد.

برچسب ها: Beyond Good and Evil 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.