نویسنده بازی Beyond Good and Evil 2 تغییر کرد

نویسنده بازی Beyond Good and Evil 2 تغییر کرد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 6 ماه و 26 روز پیش

با وجود مشکلات متعدد، پروژه ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز ادامه دارد و حالا نویسنده ارشد این بازی هم تغییر کرده است. سارا اریانو (Sarah Arellano)، طراح روایی سابق بلیزارد، به‌تازگی در نقش نویسنده ارشد به استودیو یوبی سافت مونپولیه پیوسته و حالا روی قسمت دوم بازی Beyond Good and Evil کار می‌کند. البته به‌گفته اریانو، هنوز زمان زیادی تا پایان پروژه توسعه این بازی باقی مانده است.

 

نویسنده بازی Beyond Good and Evil 2 تغییر کرد


 ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 در سال 2007 آغاز شد و در این سال‌ها انواع و اقسام مشکلات برای آن پیش آمده است. درنهایت، جدا شدن میشل انسل (Michel Ancel)، خالق و کارگردان این بازی به‌خاطر اتهامات رفتار ناسالم در محیط کاری، باعث ایجاد شایعات لغو شدن ساخت این بازی شد. البته به‌نظر می‌رسد که یوبی سافت همچنان از این بازی ناامید نشده و قصد دارد توسعه آن را به اتمام برساند.


پس از متوقف شدن انتشار اطلاعات مربوط به این بازی در سال 2019، عده زیادی گمان کردند که یوبی سافت بالاخره قصد دارد این پروژه را کنسل کند، اما در سال‌های اخیر منابع مستقل مختلف ادعا کردند که این بازی هنوز در دست توسعه است. با توجه به این‌که نویسنده ارشد این بازی به‌تازگی به تیم سازنده ملحق شده، قطعا زمان زیادی تا پایان این پروژه باقی مانده است.

 

برچسب ها: Beyond Good and Evil 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.