شایعه: بازی Portal 3 از سال 2021 در حال توسعه بوده است

شایعه: بازی Portal 3 از سال 2021 در حال توسعه بوده است

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
1 سال و 2 ماه و 23 روز پیش

استودیو Valve در حال ساخت یک بازی جدید است و طرفداران حدس می‌زنند که این عنوان مرموز می‌تواند بازی Portal 3 باشد. در ماه اخیر، این استودیو طرفداران را با خبر ساخت بازی Counter-Strike 2، عنوان اصلی بعدی از سری بازی‌ نمادین شوتر اول شخص خود و همچنین ادامه بازی Counter-Strike: Global Offensive خوشحال کرده است.

 

کاربری به نام Faizan Shaikh در توییتر اعلام کرده است که پروفایل‌های دو کارمند استودیو Valve در LinkedIn، نشان می‌دهد که این استودیو در حال حاضر روی یک بازی معرفی نشده کار می‌کند که ظاهرا از سال 2021 در دست توسعه است و دارای پازل‌ها و گیم‌ پلی جاه طلبانه‌ای است که تا به‌حال دیده نشده است.

 

این پروفایل‌ها متعلق به مایکل اندرسون (Michael Anderson)، طراح مراحل سابق استودیو Valve، و بویانگ ژو (Boyang Zhu) است که از سال 2014 به‌عنوان هنرمند در این استودیو فعالیت کرده است. طبق پروفایل اندرسون در سال 2021، او و تیمش در یک پروژه اعلام نشده روی نمونه‌های اولیه متنوعی با تمرکز بر گیم پلی جاه طلبانه و تا به‌حال دیده نشده کار کردند. او همچنین اضافه کرده است که هوش مصنوعی، مکانیک‌های مربوط به بازیکنان و پازل‌هایی را توسعه داده است. پروفایل او جزییات کمتری را در اختیار قرار می‌دهد، اما او یک عنوان معرفی نشده را فهرست کرده است که از سال 2022 روی آن کار می‌کند که ممکن است همان بازی ذکر شده توسط اندرسون باشد.

 

این‌ها تمام اطلاعات به‌دست آمده است، اما صحبت در مورد عناوینی با مکانیک‌های پازل و گیم پلی جاه طلبانه، طرفداران را امیدوار کرده است که این بازی Portal 3 باشد. لازم به ذکر است که استودیو Valve در سال گذشته اعلام کرد که در حال توسعه بازی‌های بسیار هیجان انگیزی است، اما اینکه آیا این شامل بازی Portal 3 می‌شود یا خیر باید منتظر اخبار بیشتر باشیم.

برچسب ها: Portal 3, Portal, Valve, استیم دک
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.