محبوبیت بازی Apex Legends به بالاترین حد رسیده است

محبوبیت بازی Apex Legends به بالاترین حد رسیده است

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
1 سال و 5 ماه و 11 روز پیش

عنوان رایگان بتل رویال استودیو Respawn، بازی Apex Legends، به رکورد جدیدی در کاربران فعال همزمان خود در پلتفرم Steam دست پیدا کرده است. به این ترتیب این بازی باری دیگر اثبات کرد که هنوز عنوانی بسیار محبوب است. بازی Apex Legends در تاریخ 14 آبان سال 1399 برای پلتفرم Steam، منتشر شد. از آن زمان این بازی عنوانی بسیار محبوب و ماندگار در سبک بتل رویال PvP محسوب می‌شود.

 

 

حتی در تاریخ 19 آبان، شاهد این بودیم که این بازی در لیست تعداد کاربران فعال همزمان پلتفرم Steam، در رتبه چهارم جا بگیرد. با توجه به اینکه در آن زمان تنها پنج روز از انتشار این بازی گذشته بود، می‌توان گفت که بازی Apex Legends به دستاورد بزرگی رسید.

 

اما اکنون تعداد کاربران فعال همزمان بازی در Steam به 198235 رسیده است. این رقم که بیشترین تعداد کاربران فعال بازی Apex Legends محسوب می‌شود، در روز شنبه ثبت شد. چنین موضوعی به این معناست که با توجه به نمودارهای تعداد بازیکنان پلتفرم Steam در بازی‌های این پلتفرم، در هفته گذشته بازی‌های بسیار محبوبی مانند بازی GTA 5، بازی Rainbow Six Siege و غیره محبوبیت کمتری نسبت به عنوان بتل رویال استودیو Respawn داشته‌اند.

 

هم‌اکنون برگزاری رویداد Two-Year Anniversary Collection بازیکنان بیشتری را سمت این بازی کشانده است، اما با این وجود بازی Apex Legend برای رسیدن به رکورد تحسین‌برانگیز تعداد بازیکنان فعال بازی PUGB، که معادل 3.236.027 عدد است، راهی طولانی در پیش دارد.

 

مشخص است که فصل هشت بازی Apex Legend فصلی بسیار محبوب بوده است، و احتمالا بخشی از این محبوبیت مدیون تجدید حیات Caustic در گرایش کلی بازیکنان (Meta) در این بازی بوده است. (البته استودیو Respawn در نظر دارد که در فصل 9 این بازی تغییراتی اعمال کند.)

 

با توجه به قرنطینه‌های مختلفی که در مناطق متفاوت جهان اعمال می‌شوند، آب و هوای ناپسند و مسائلی دیگر، محبوبیت پلتفرم Steam شاهد رشدی ناگهانی بوده است. پلتفرم Steam کاربران فعال ماهیانه‌ بیشتری نسبت به هر دو پلتفرم ایکس باکس و پلی استیشن داشته است. در آغاز سال جاری میلادی، پلتفرم Steam با ثبت کردن رکورد 25.416.720 کاربر فعال در آن واحد، موفق شد دستاوردی تحسین‌برانگیز و تعجب‌آور را از آن خود کند.

 
برچسب ها: Apex Legends
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.