رویداد EA Play – تریلر جدید بازی Apex Legends منتشر شد

رویداد EA Play – تریلر جدید بازی Apex Legends منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 10 ماه و 27 روز پیش

با نزدیک شدن به انتشار فصل 10 بازی Apex Legends که Emergence نام دارد، اخبار و اطلاعات بیشتری از این فصل و محتویات جدید آن منتشر می‌شود. پس از معرفی لجند جدید این بازی به نام Seer در هفته گذشته، بالاخره از قدرت‌ها و توانایی‌های این شخصیت در جریان رویداد EA Play رونمایی شد.

 


شخصیت Seer هم مانند دیگر لجندهای کلاس Recon این بازی، قابلیت پیدا کردن و مارک کردن دشمنان، با استفاده از سنسور‌های تشخصی ضربان قلب و حرکت را دارد. قابلیت Passive این لجند، یک سنسور ضربان قلب است که هنگام نشانه گیری با هر یک از سلاح‌های بازی فعال می‌شود و دشمنان را برای بازیکن نمایش می‌دهد. قابلیت تاکتیکال Seer درون‌های کوچکی هستند که از سینه او خارج می‌شوند و با پیدا کردن دشمنان در محدوده مشخص، محل حضور آن‌ها را برای بازیکن و هم تیمی‌ها مشخص می‌کنند. قابلیت Ultimate این لجند هم با به وجود آوردن یک کره توسط صدها درون کوچک، تمامی حرکات و ردپاهای دشمنان داخل این کره را برای بازیکن و هم تیمی‌ها مشخص می‌کند.

 

 


از دیگر تغییرات فصل 10 بازی Apex Legends می‌توان به اضافه شدن حالت رقابتی (Ranked) بخش آرنا، به روز رسانی نقشه World’s Edge، اضافه شدن یک سلاح LMG جدید به نام Rampage و تغییرات ریز و درشت دیگر مانند بهبود توانایی‌های لجند Crypto اشاره کرد.
فصل جدید بازی Apex Legends در تاریخ 3 آگوست (12 مرداد) منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Apex Legends
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.