بازی Battlefield 2042 به ضعیف‌ترین نسخه سری در متاکریتیک تبدیل شد

بازی Battlefield 2042 به ضعیف‌ترین نسخه سری در متاکریتیک تبدیل شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 سال و 2 ماه و 29 روز پیش

مدت زمان زیادی از انتشار بازی Battlefield 2042 نمی‌گذرد و جدیدترین دست پخت استودیو Dice، نتوانسته از لحاظ فنی چندان موفق ظاهر شود و با انتقادات فراوانی هم از جانب منتقدان و هم از جانب کاربران رو‌به‌رو شده که خبر از ایرادات و مشکلات فنی بسیار بازی می‌دهند.

 

اگر به وبسایت متاکریتیک مراجعه کنید، خواهید دید که بازی Battlefield 2042 در بهترین حالت و روی پلتفرم کامپیوتر توانسته به متای 70 برسد و این میانگین نمره برای نسخه‌های کنسولی حتی کمتر است و عدد 60 را به ما نشان می‌دهد. امتیاز کاربران نیز اصلا تعریف کردنی نیست و مخاطبین کامپیوترهای شخصی در مجموع نمره 2.9 را به این بازی داده‌اند. ایرادات فنی گریبان این بازی را گرفته‌اند و البته استودیو Dice هم قول داده که به‌زودی بیشتر آن‌ها را رفع خواهد کرد و همین الان نیز مشغول برطرف کردن مشکلات‌اند.

 

بازی Battlefield 2042 به ضعیف‌ترین نسخه سری در متاکریتیک تبدیل شد

همین چند روز پیش بود که طراح ارشد بازی Battlefield 2042 نیز استودیو را ترک کرد و وضعیت پشتیبانی از این عنوان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. بدون شک تا چند هفته یا چند ماه آینده شاهد عنوان بهتر و کامل‌تری خواهیم بود، اما سازندگان فرصت زیادی ندارند و اگر زودتر دست نجنبانند، بازیکنان زیادی را از دست خواهند داد. نظر شما در خصوص عرضه ناقص بازی Battlefield 2042 چیست؟ فکر می‌کنید تاخیر و انتشار در زمانی دیگر برای این بازی بهتر بود یا EA تصمیم درستی مبنی بر عرضه این عنوان در زمان قبلی گرفته؟ 

 

 
برچسب ها: Battlefield, Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.