استودیو جدید کمپانی Beenox روی بازی Call of Duty Mobile کار می‌کند

استودیو جدید کمپانی Beenox روی بازی Call of Duty Mobile کار می‌کند

کسری باطبی کسری باطبی
6 ماه و 1 روز پیش

کمپانی Beenox که توسعه دهنده‌ چندین عنوان از مجموعه بازی‌ Call of Duty Mobile بوده است، استودیو جدیدی در شهر مونتريال افتتاح کرد. این استودیو که در شهر کِبِک واقع است به این کمپانی که هم‌اکنون چهارصد کارمند دارد (که 150 نفر از آن‌ها پارسال استخدام شده‌اند) اجازه‌ی استخدام نیروهای جدید را می‌دهد تا این کمپانی بتواند پروژه‌های بلندپروازانه تری را در آینده به انجام برساند.
 

مطالب مرتبط:
هر آنچه که از نسخه جدید بازی Call of Duty می‌دانیم
 

این استودیو جدید پس از این برای استخدام پنجاه کارمند اقدام خواهد کرد و برنامه‌ای برای افزایش بیست درصدی این تعداد در آینده‌ی نزدیک را نیز دارد.  شعبه جدید این استودیو توسط خانم نور پولونی (Nour Polloni) هدایت خواهد شد، که پیش از این در مورد فرهنگ متمایز این شهر صحبت کرده و اذعان داشت که چگونه این فرهنگ به وسعت بخشیدن به دید انتقادی تیم سازنده بازی‌ها کمک کرده و در ساخت بازی‌هایی بهتر از قبل به آنها یاری می‌رساند.

 

پولونی بیان کرد: «ما بر روی تمایز مهارت‌های گوناگون مردم این شهر حساب باز می‌کنیم تا به دید خلاقانه تیم ما وسعت ببخشد و در توسعه عناوین بدیع به ما کمک کند. این کار نوعی سرمایه گذاری بر روی شهر مونتريال و اقدامی کلیدی در راه توسعه استودیو، از آنجایی که ما به حمایت از ایده‌های جاه‌‍طلبانه و ابتکاری در مجموعه بازی‌ Call of Duty Mobile ادامه می‌دهیم، خواهد بود. ما در نظر داشتیم که این استودیو را در محلی دایر کنیم که بتواند افراد با مهارت را از فواصل محلی و یا بین‌المللی به خود جذب کرده و از آنها برای پُر جنب و جوش کردن صنعت بازی‌های رایانه‌ای بهره ببرد و شهر مونتریال مکانی مناسب برای جامه عمل پوشاندن به این هدف بود»

 

Beenox یکی از کمپانی-استودیوهای پشتیبان و برجسته‌ کمپانی Activision محسوب می‎‌شود که در چندین بازی Call of Duty فعالیت داشته و چندین بروز رسانی نیز برای بازی Warzone ارائه داده است. پروژه‌ی کنونی این استودیو نیز بازی Call of Duty Mobile  است که با همکاری استودیوهای Activision Shanghai و Digital Legends توسعه داده می‌شود.

 

برچسب ها: Activision Blizzard, Beenox, call of duty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.