رویداد E3 2023 تحت مدیریت جدیدی برگزار خواهد شد

رویداد E3 2023 تحت مدیریت جدیدی برگزار خواهد شد

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 11 ماه و 16 روز پیش

رویداد E3، یکی از رویدادهای تابستانی بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی، تحت مدیریت جدیدی به کار خود ادامه خواهد داد. این رویداد هم اکنون توسط شرکت PAX ReedPop سازماندهی خواهد شد. این شرکت در بیانه‌ای در سایت VGC گفت که از ناشران، توسعه‌دهندگان، روزنامه‌نگاران و غیره از سال 2023 در بخش‌های دیجیتال و حضوری استقبال می‌کند. ماه گذشته، انجمن نرم‌افزار سرگرمی (ESA) اعلام کرد که رویداد E3 2023، پس از سال‌ها اختلال مرتبط با کووید، به‌صورت حضوری و دیجیتال برگزار خواهد شد.

 

رویداد E3 2023 به‌صورت دیجیتالی و حضوری برگزار خواهد شد

رویداد E3 2023 تحت مدیریت جدیدی برگزار خواهد شد

 

ReedPop یک شرکت معتبر رویدادهای صنعت بازی است که رویدادهای Penny Arcade Expo را در سراسر جهان و رویدادهای New York Comic-Con و EGX را بریتانیا اجرا می‌کند. ESA در سال‌های اخیر به‌عنوان مجریان پیشین رویداد E3، به دلیل کوتاهی در حفظ E3 مورد انتقاد قرار گرفته بود که باعث شد نام‌های بزرگی از جمله سونی، نینتندو و اکتیویژن رویدادهای دیجیتالی خود را برگزار کنند.

در بیانیه‌ای، لنس فسترمن (Lance Festerman)، رئیس ReedPop گفت که این رویداد با حمایت و تایید ESA پیش خواهد رفت. همچنین کریس درینگ (Chris Dring)، رئیس بخش بازی‌های ReedPop، گفت که این شرکت قصد دارد هر چیزی را که در هفته رویداد E3 اتفاق می‌افتد را خواهد پذیرفت. این شامل جشنواره بازی‌های تابستانی جف کیلی (Geoff Keighley's Summer Games Fest) نیز می‌شود که در چند سال گذشته به عنوان جایگزین قابل‌توجهی برای E3 ظهور کرده است.

 

شرکت ReedPop همچنین تایید کرده است که رویداد E3 2023 در دومین هفته ژوئن 2023 (18 خرداد سال 1402 به بعد.) در مرکز کنوانسیون لس آنجلس برگزار خواهد شد و وعده داد که بازی‌های AAA زیادی به‌نمایش درخواهند آمد. هنوز کاملاً مشخص نیست که این مشارکت با ESA چه تاثیراتی خواهد داشت.

برچسب ها: E3 2023
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.