یوبی‌سافت به‌جای شرکت در رویداد E3، رویداد خود را برگزار خواهد کرد

یوبی‌سافت به‌جای شرکت در رویداد E3، رویداد خود را برگزار خواهد کرد

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
1 سال و 3 ماه و 26 روز پیش

یوبی‌سافت اولین شرکت بزرگی بود که در ماه گذشته متعهد به حضور در رویداد E3 2023 شد، که قرار است در ماه ژوئن در مرکز همایش‌های لس‌آنجلس برگزار شود. با این حال، این شرکت در بیانیه‌ای که منتشر کرده، اعلام کرد که اکنون تصمیم گرفته است در مسیر متفاوتی حرکت کند و در عوض رویداد زندهUbisoft Forward  خود را در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) در لس آنجلس برگزار کند. یکی از سخنگویان نیز به وبسایت VGC گفت که رویداد E3 در طول سال‌ها لحظات فراموش نشدنی را در صنعت بازی برای طرفداران ایجاد کرده است. او همچنین افزود:« در حالی که ما در ابتدا قصد داشتیم یک حضور رسمی در رویداد E3 داشته باشیم، تصمیم گرفتیم که در مسیری متفاوت حرکت کنیم و رویداد Ubisoft Forward Live را در تاریخ ۱۲ ژوئن در لس آنجلس برگزار کنیم و مشتاقانه منتظریم تا جزییات بیشتری را به‌زودی در اختیار بازیکنان خود قرار دهیم».

 

 

رویداد E3 قرار است از تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) برگزار شود و مسؤولیت آن توسط کمپانی ReedPop، برگزار کننده رویداد‌های PAX و EGX است. همچنین، دو روز اول این رویداد منحصرا برای تجارت رزرو شده است و روز‌های باقی مانده برای بازدیدکنندگان خواهد بود. با این حال، تصمیم یوبی‌سافت برای کناره گیری از این رویداد به این معنی است که با ماندن سه ماه تا برگزاری این رویداد، هنوز هیچ شرکت بزرگی به‌طور رسمی در این رویداد حضور ندارد. و همانطور که قبلا نیز تایید شده بود، نینتندو و ایکس باکس در این رویداد حضور پیدا نخواهند کرد، اما در آن تاریخ در لس آنجلس به نوعی حضور خواهند داشت. این حقیقت که یوبی‌سافت قبلا متعهد به حضور در این نمایشگاه بوده است، سؤالات جدی را در مورد عناوینی که در رویداد E3 نمایش داده خواهند شد ایجاد می‌کند.

 

 

در اعلامیه‌ای که به تازگی منتشر شده است، سازمان‌دهنده جدید رویداد E3، کمپانی ReedPop، ادعا کرد که شرکت‌های AAA، علاوه بر شرکت‌های مستقل و شرکت‌های فناوری و سخت‌افزار که از آن‌ها نام برده نشده است، متعهد به بازگشت به این رویداد شده‌اند. همچنین در بیانیه ای افزود:«فهرست کامل غرفه داران قبل از برگزاری نمایشگاه اعلام می‌شود که به کمپانی‌های شرکت کننده در رویداد این فرصت را می‌دهد تا از قبل اعلامیه‌های خود را به اشتراک بگذارند».

هفته دیجیتال رویداد E3 در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) با رویدادهای دیجیتالی خارجی، از جمله نمایش بازی‌های رایانه‌ شخصی، نمایش بازی‌های آینده، برنامه Guerilla Collective  و برنامه Black Voices in Gaming  برگزار خواهد شد.

کمپانی ReedPop علاوه بر برگزاری رویدادهای برجسته در ایالات متحده آمریکا و اروپا، مالک شرکت Gamer Network که وبسایت‌هایی مانند Eurogamer، GamesIndustry.biz، VG247 و Rock Paper Shotgun را مدیریت می‌کند است و همچنین این کمپانی شریک وبسایت VGC نیز هست.

برچسب ها: Ubisoft Forward, E3 2023
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.