یوبی‌سافت برای شرکت در رویداد E3 2023 اعلام آمادگی کرد 

یوبی‌سافت برای شرکت در رویداد E3 2023 اعلام آمادگی کرد 

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 8 روز پیش

کمپانی یوبی سافت اعلام کرد که «اگر رویداد E3 در سال ۲۰۲۳ برگزار شود» در آن شرکت کرده و عناوین زیادی برای نمایش خواهد داشت. جزئیات و روزهای برگزاری رویداد E3 2023 سال گذشته اعلام شده بود و مشخص نیست که چرا ایوز گیلمو (Yves Guillemot)، رئیس کمپانی یوبی‌سافت، با تردید درباره برگزاری این رویداد صحبت کرده است.


مدل اصلاح شده رویداد E3 برای برگزاری در ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده است. برگزارکنندگان این رویداد یک ماه پیش اعلام کردند که اطمینان دارند بازی‌های بزرگی در رویداد امسال حضور خواهند داشت و «بسیاری از بزرگ‌ترین کمپانی‌های بازی‌سازی علاقه خود را برای شرکت در رویداد امسال نشان داده‌اند.» شرکت یوبی‌سافت از وفادارترین کمپانی‌ها به رویداد E3 محسوب می‌شود و در تمامی رویدادهای E3 در ۲۰ سال گذشته حضور داشته است.

 


البته کمپانی‌های سونی و نینتندو اعلام کرده‌اند که در رویداد E3 2023 حضور نخواهند داشت و شک و تردیدهای زیادی هم درباره احتمال حضور‌ کمپانی مایکروسافت در این رویداد وجود دارد. البته این کمپانی قرار است یک هفته قبل از رویداد E3 2023 برای برگزاری رویداد مخصوص بازی Starfield در لس آنجلس حضور داشته باشد، اما به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت در مرکز همایش لس آنجلس، که رویداد E3 در آن برگزار می‌شود، حضور نخواهد داشت. به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا با برگزارکنندگان رویداد E3 برای برگزاری یک رویداد جداگانه و خارج از مرکز همایش لس آنجلس همکاری کند.

 

زمان برگزاری رویداد E3 2023 از ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۴۰۲) تا ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد ۲۴۰۲) خواهد بود.
 

برچسب ها: E3 2023
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.