سونی و مایکروسافت در رویداد E3 2023 حضور نخواهند داشت

سونی و مایکروسافت در رویداد E3 2023 حضور نخواهند داشت

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 25 روز پیش

این‌گونه به نظر می‌رسد که شرکت‌های سونی، مایکروسافت و نینتندو در نظر دارند تا از حضور در رویداد E3 2023 اجتناب کرده و تمرکزشان را رویدادهای مستقل برنامه ریزی شده، قرار دهند. بنابر گزارش جدید وبسایت IGN، منابع نزدیک به هر یک از این شرکت‌ها عدم حضور آن‌ها در رویداد نام برده را تایید کرده است. مراسم E3 پس از گذراندن حواشی مختلف و همچنین غیبت در سال گذشته، امسال در سالن مرکزی همایش‌های لس آنجلس برگزار می‌شود.

 

بنابر آن‌چه که طی ماه‌های اخیر اعلام شد، شرکت ReedPop در برگزاری رویداد E3 2023 با میزبان اصلی آن یعنی اتحادیه ESA مشارکت خواهد داشت. این شرکت بیشتری برای برگزاری رویدادهای بزرگی نظیر PAX، کمیک کان نیویورک یا جشنواره‌های فرنچایز Star Wars شناخته می‌شود. هریک از شرکت‌های مایکروسافت، سونی و نینتندو درحالی تصمیم به عدم حضور در این رویداد گرفته‌اند که اتحادیه مذکور رویداد پیش‌رو را متفاوت‌ترین مورد در تاریخ E3 اعلام کرده است. در حال حاضر شرکت‌ها و تیم‌های توسعه نسبتا محدودی حضورشان در این رویداد را تایید کرده‌اند.

در مورد رویداد E3 2023 چه می‌دانیم؟ 

مایکروسافت به تازگی رویداد مستقل Developer_Direct را برگزار کرده و اطلاعات قابل توجهی را در مورد پروژه‌های جدیدش با بازیکن‌ها به اشتراک گذاشته است. این شرکت همچنین در آینده نزدیک یک رویداد ویژه را برای بازی Starfield برگزار خواهد کرد. علاوه‌بر این، می‌دانیم که ایکس باکس در بازه زمانی تقریبا یکسانی با رویداد E3، میزبان یک رویداد کاملا هیجان انگیز است. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه برنامه‌هایی را برای این رویداد در نظر دارد. در نقطه مقابل، شرکت‌های سونی و نینتندو نیز بدون شک طی ماه‌های آتی رویدادهای آنلاین و مستقل متعددی را برگزار خواهند کرد. در حال حاضر اطلاعات قابل توجهی پیرامون برنامه‌های این دو شرکت در دسترس نیست.

 

رویداد E3 2023 در تاریخ 13 ژوئن 2023 (23 خرداد 1402) آغاز شده و در تاریخ 16 ژوئن 2023 (26 خرداد 1402) خاتمه می‌یابد. نظر شما در مورد عدم حضور چنین شرکت‌های برجسته‌ای از حوزه بازی‌های ویدیویی در رویداد جدید E3 چیست؟

برچسب ها: E3 2023
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.