شایعه: سونی در حال بررسی خریداری یا ادغام استودیو FromSoftware است

شایعه: سونی در حال بررسی خریداری یا ادغام استودیو FromSoftware است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 13 روز پیش

موفقیت‌های ادامه‌دار استودیو FromSoftware این استودیو را به یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی حال حاضر تبدیل کرده است. با وجود سختی همیشگی بازی‌های استودیو FromSoftware، عناوین ساخت این استودیو طرفداران پرشماری دارند و بازی Elden Ring توانست در ماه اول عرضه خود بیش از 12 میلیون نسخه به فروش برساند. اخیرا شایعات احتمال تصاحب این استودیو توسط کمپانی سونی دوباره قوت گرفته‌اند و سرکان توتو (Serkan Toto)، رئیس و موسس کمپانی Kantan Games، اعتقاد دارد که کمپانی سونی شرایط خریداری استودیو FromSotware را بررسی می‌کند.

 

شایعه: دنباله یا ریمستر بازی Bloodborne ساخته نخواهد شد 

چرا توسعه Bloodborne 2 توسط استودیو بلوپوینت، یک اتفاق خوب است؟ 

شایعه: سونی در حال بررسی خریداری یا ادغام استودیو FromSoftware است


توتو در رشته توییتی که دیروز منتشر کرد، بعد از بررسی تاریخچه استودیو FromSoftware به ارزش آن در سال 2014 اشاره می‌کند. کمپانی Kadokawa در این سال توانست 80 درصد از سهام این استودیو را تنها با پرداخت 22.5 میلیون دلار خریداری کند. این یعنی ارزش تمام سهام این استودیو در سال 2014 کمتر از 30 میلیون دلار بوده است.  به عقیده توتو، این معامله عجیب بهترین یکی از معامله‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. یک ماه پس از خریداری 80 درصد سهام استودیو FromSoftware، کمپانی Kadokawa بقیه سهام این استودیو را هم خریداری کرد تا کاملا این استودیو را تصاحب کند.


اگر شایعات احتمال خریداری این استودیو یا کمپانی Kadokawa توسط سونی به حقیقت بپیوندند، علاوه بر پیوستن یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی حال حاضر به مجموعه استودیوهای پلی استیشن، احتمال بازسازی بازی Bloodborne یا ساخت ادامه‌ای برای این بازی پرطرفدار هم افزایش خواهد یافت.

 

برچسب ها: FromSoftware, Elden Ring, Bloodborne, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.