بروزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

بروزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 3 ماه و 16 روز پیش

جدیدترین آپدیت بازی Microsoft Flight Simulator جزئیات دنیای شبیه سازی شده این بازی را بیشتر از قبل خواهد کرد. این بازی که همواره به خاطر جلوه‌های بصری فوق العاده و توجه به شبیه سازی مکان‌های واقعی شناخته می‌شود، در به روز رسانی 1.17.0.3 خود، روی افزایش جزئیات مناطق شمالی اروپا تمرکز کرده است.


این به روز رسانی روی اضافه کردن جزئیات مهمی مانند اضافه کردن مناطق دیدنی و تاریخی شناخته شده بخش‌های شمالی اروپا، مانند پل Fyksesund در نروژ تمرکز کرده است و مناطق مختلف دیگری هم در کشورهای نروژ، سوئد و فنلاند هم در این به روز رسانی شبیه سازی شده‌اند که قطعا برای علاقمندان به نقاط دیدنی این کشورها جذاب خواهد بود.


استودیو Asobo برای گسترش طیف بازیکنانی که قادر به تجربه این بازی هستند، علاوه بر انتشار آن برای ایکس باکس سری ایکس، حجم این بازی را هم از 170 گیگابایت فضای مورد نیاز اولیه، به 83 گیگابایت کاهش داده است و همچنان به بهبود و پشتیبانی از این عنوان ادامه خواهد داد.


بازی Microsoft Flight Simulator در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و در تاریخ 27 جولای (5 مرداد) برای ایکس باکس سری ایکس هم منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Microsoft Flight Simulator
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.