حجم بازی Microsoft Flight Simulator روی ایکس باکس سری ایکس مشخص شد

حجم بازی Microsoft Flight Simulator روی ایکس باکس سری ایکس مشخص شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
1 سال و 28 روز پیش

بازی Microsoft Flight Simulator جزو آن دسته از آثاری است که با انتشارش در ماه‌های اخیر، توانست به خاطر نوآوری‌هایش، بازخورد‌های مثبت فراوانی دریافت کند. بازی Microsoft Flight Simulator را می‌توان جزو کامل‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین شبیه‌سازهایی معرفی کرد که طی چند سال اخیر در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. به قدری شبیه‌سازی صورت گرفته در این بازی دقیق است که خیلی از خلبان‌ها و کاپیتان‌های هواپیمایی از آن برای تمرین استفاده می‌کند. از دیگر مواردی که در این بازی به شدت موردنظر بازیکنان و منتقدان قرار گرفته، پیاده سازی دقیق خطوط هوایی و همچنین نقشه‌ کره زمین است که از طریق دوربین‌های قدرتمند نقشه برداری ماهواره‌ای، امکان پذیر شده است.

البته برای پردازش تمام این موارد، نیاز به سیستم قدرتمندی نیز خواهید داشت. مایکروسافت اخیرا خبر از عرضه بازی Microsoft Flight Simulator روی کنسول ایکس باکس سری اس و کنسول ایکس باکس سری ایکس داد. خبری که موج گسترده‌ای را به همراه داشت و خیلی از طرفداران از اشتیاقشان به خاطر تجربه این بازی روی کنسول‌های یاد شده بابت قدرتی که کنسول‌ها دارند، صحبت کردند.

حجم بازی Microsoft Flight Simulator روی ایکس باکس سری ایکس مشخص شد

حال به تازگی یکی از کاربران توییتر با نام کاربری IdleSloth84، مقدار فضای مورد نیاز برای نصب این بازی را اطلاع رسانی کرده است. طبق گفته این کاربر، برای اجرا بازی Microsoft Flight Simulator روی کنسول ایکس باکس سری اس و کنسول ایکس باکس سری ایکس به حدود ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم 97 گیگابایت. به طور حتم این مقدار فضا موردنیاز برای نصب بازی Microsoft Flight Simulator روی کنسول‌های ایکس باکس، نیازمند حذف تعداد زیادی از بازی‌هایتان خواهد بود. یکی از موارد منفی کنسول ایکس باکس سری اس و کنسول ایکس باکس سری ایکس، بالا بودن قیمت حافظه‌های خارجی است که باعث شده خیلی از کاربران، از خرید آن‌ها دست بکشند و به همان حدود 700 الی 800 گیگابایت فضایی که در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، راضی شوند.

بازی Microsoft Flight Simulator قرار است در تاریخ 27 ژولای (پنج مرداد) برای کنسول ایکس باکس سری اس و کنسول ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. نظر شما درباره این بازی چیست؟ به نظرتان فضای بالای موردنیاز برای نصب بازی با توجه به ویژگی‌هایی که این اثر دارد و همچنین نیازمندی آن به اتصال دائمی اینترنت، راضی کننده است؟ خوشحال می‌شویم نظراتتان را با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

 

برچسب ها: Microsoft Flight Simulator
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.