بازی Microsoft Flight Simulator برای ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد

بازی Microsoft Flight Simulator برای ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
1 سال و 9 ماه و 27 روز پیش

در مراسم The Game Awards 2020 با نمایش تریلری از بازی Microsoft Flight Simulator اعلام شد که این بازی در سال آینده برای کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت منتشر خواهد شد.

بازیکنان ایکس باکس سری ایکس و اس می‌توانند انتظار داشته باشند که این بازی روی کنسول‌های نسل جدید، عمقی به اندازه نسخه رایانه شخصی آن داشته باشد.

 

 

 

همچنین مایکروسافت در حال کار کردن با سرویس‌های third-party مختلفی است تا ابعاد جدیدی به ایکس باکس سری ایکس و اس اضافه کند و بازی کردن روی این کنسول‌ها را عمیق‌تر کند.

از هواپیماهای سبک گرفته تا جت‌های عریض، می‌توانید مهارت‌های خلبانی خود در مقابل چالش‌های آب و هوای دنیای واقعی را امتحان کنید. آب و هوای این بازی از دنیای واقعی الهام گرفته شده است و دارای شدت و جهت باد، دما، رطوبت، باران و رعد برق واقع‌بینانه و دقیقی است که در محیطی زنده و پویا قرار گرفته‌اند. می‌توانید با استفاده از قدرت ماهواره‌های اطلاعاتی و هوش مصنوعی‌ای که بر سرورهای ابری متکی است، تمام کره زمین را با جزییاتی دقیق بررسی کنید. این بازی شامل ۳۷ هزار فرودگاه، دو میلیون شهر، ۱٬۵ میلیارد ساختمان، کوه‌های واقعی، جاده‌ها، درخت‌‌ها، رودخانه‌ها، حیوانات، ماشین‌ها و جزییات جالب دیگر است.

این بازی تابستان سال آینده در روز انتشار روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

برچسب ها: Microsoft Flight Simulator
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.