شایعه: کمپانی مایکروسافت شکست بازی Redfall را پیش‌بینی کرده بود

شایعه: کمپانی مایکروسافت شکست بازی Redfall را پیش‌بینی کرده بود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 2 ماه و 14 روز پیش

پیش از عرضه بازی Redfall هم بازیکنان و منتقدین تاحدودی نسبت به موفقیت این بازی مشکوک بودند و پس از عرضه این بازی مشخص شد که اثر جدید استودیو Arkane هیچ شباهتی به عناوین قبلی استودیو نداشته و یک عنوان خسته‌کننده و شدیدا معمولی با مشکلات فنی فراوان است. براساس شایعات اخیر، به‌نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت هم از این موضوع اطلاع داشته است.

 


این شایعات توسط یک فروشنده فرانسوی که ادعا می‌کند با بعضی از اعضای استودیو Arkane Lyon در تماس بوده، در توییتر منتشر شده است. به گفته این خرده فروش، کمپانی مایکروسافت از وضعیت بازی Redfall کاملا مطلع بوده و قصد داشته تا با پایان سریع‌تر روند توسعه این بازی، اعضای استودیو Arkane Austin را به پروژه امیدوارکننده و جاه‌طلبانه‌تر استودیو Arkane Lyon منتقل کند. باتوجه به وضعیت اسفناک بازی Redfall که مشخصا به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد، این ادعا منطقی به‌نظر می‌رسد.

 

استودیو Arkane Lyon سابقه توسعه سری بازی Dishonored و بازی Deathloop را دارد و باتوجه به یکپارچه بودن جهان این عناوین و توقف موقتی ساخت بازی Dishonored 3، احتمالا عنوان جاه‌طلبانه بعدی آن‌ها بازی Deathloop 2 خواهد بود.

 
برچسب ها: Redfall, ایکس باکس سری ایکس
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.