تاریخ انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 مشخص شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 2 روز پیش

استودیو Ninja Theory در رویداد Developer Direct با انتشار تریلر و تصاویر جدید، بالاخره تاریخ انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را اعلام کرد. این بازی که پنج سال پیش، قبل از عرضه جهانی کنسول ایکس باکس سری ایکس معرفی شده بود، قطعا در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد و دیگر شاهد تاخیر تاریخ انتشار آن نخواهیم بود.


اطلاعاتی که در این رویداد منتشر شد بیشتر روی تلاش سازندگان برای غرق کردن بازیکنان در تجربه ترس‌های سنوا (Senua) تمرکز داشت. اعضای استودیو Ninja Theory راه‌های مختلفی مثل طراحی صدای مخصوص هر دو گوش برای محاصره کردن ذهن بازیکن و طراحی محیط‌های زیبایی که با چندین بازدید از مناظر ایسلند ممکن شدند را برای خلق یک تجربه تکرار نشدنی در بازی Hellblade 2 به‌کار گرفته‌اند. علاوه بر این، سازندگان با مشورت گرفتن از دانشمندان و افرادی که از بیماری روانی سنوا رنج برده‌اند، تحقیقات بیشتری برای خلق دقیق درگیری‌های ذهنی او در بازی انجام داده‌اند.

 

 

بخشی از پستی که بلاگ رسمی ایکس باکس بعد از پایان رویداد Developer Direct منتشر کرده را در ادامه مشاهده می‌کنید:
 

«می‌توانید یک‌بار دیگر به سنوا ملحق شوید تا دنیای او را از طریق معماهای احساسی، تجربه سنوا از بیماری روانی و مبارزات بی‌رحمانه، در ایسلند قرن دهم تجربه کنید. همه این موارد در قالب یک تجربه منحصر به فرد صوتی تصویری ترکیب شده‌اند و همه‌چیز در خدمت داستان سنوا خواهد بود.»
 

نکته جالب توجه این است که ایکس باکس در بخشی از پست مذکور اعلام می‌کند که بازی Hellblade 2 با روایتی متمرکز، تقریبا به‌اندازه قسمت اول طول خواهد کشید. برای تجربه تمام داستان بازی Hellblade 1 تقریبا ۷٬۵ تا ۹ ساعت طول می‌کشید و به‌نظر می‌رسد که قسمت دوم هم از آن طولانی‌تر نخواهد بود.
 

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخ ۲۱ می (یک خرداد ۱۴۰۳) برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. این بازی از اولین روز عرضه روی سرویس گیم پس قرار می‌گیرد.
همچنین استودیو Ninja Theory اعلام کرده که برای کاهش قیمت بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، آن را تنها به‌صورت دیجیتالی عرضه می‌کند. این بازی با قیمت ۵۰ دلار به‌فروش خواهد رسید.

 

برچسب ها: Senua's Saga: Hellblade 2, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.