شایعه: بازی Senua's Saga Hellblade 2 در سال 2023 منتشر خواهد شد

شایعه: بازی Senua's Saga Hellblade 2 در سال 2023 منتشر خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
5 ماه و 4 روز پیش

تا به امروز مایکروسافت سال 2023 را با بازی Hi-Fi Rush، بازی Minecraft Legends، و بازی Redfall پشت سر گذاشته که هر کدام عملکردهای مختلفی داشته‌اند، اما هنوز چند عنوان دیگر مثل بازی Starfield یا بازی Forza Motorsport برای انتشار در برنامه مایکروسافت قرار دارند که می‌دانیم همین امسال عرضه می‌گردند، اما احتمال انتشار بازی یا بازی‌های دیگری هم در سال 2023 از طرف مایکروسافت وجود دارند که یکی از آن‌ها چیزی نیست جز بازی Senua's Saga Hellblade 2.

 

اخیرا مایکروسافت تبلیغی برای ایکس باکس گیم پس منتشر کرده که در آن تعدادی از بازی‌های انحصاری و غیرانحصاری ایکس باکس را می‌بینیم که برای سرویس اشتراکی این پلتفرم منتشر خواهند شد. نکته جالب اینجاست که همه عناوین نمایش داده شده در این تبلیغ برای سال 2023 برنامه‌ریزی شده‌اند، جز یک بازی. در ثانیه 13 این ویدیو بخش کوتاهی از بازی Senua's Saga Hellblade 2 به نمایش گذاشته می‌شود که هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد. آیا می‌توان چنین برداشت کرد که مایکروسافت در حال اشاره به این است که این عنوان مورد انتظار که دنباله بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice است در سال 2023 منتشر خواهد شد؟

آخرین تریلر بازی Senua's Saga Hellblade 2 در گیم آواردز 2021 به نمایش گذاشته شد و از آن زمان تا کنون اطلاعات بسیار کمی از این بازی داشته‌ایم؛ برای مثال طرح‌های مفهومی، ویدیوهای پشت صحنه و نمایش ویدیویی از موتور بازی‌سازی استودیو برای ساخت این عنوان، تنها اطلاعاتی بوده‌اند که از آن زمان تا کنون با ما به اشتراک گذاشته شده‌اند. اخبار غیر رسمی و اطلاعات فاش شده نیز مدعی هستند که از بین تمام انحصاری‌های ایکس باکس که تاریخ انتشار ندارند، بازی Senua's Saga Hellblade 2 بیش از همه به عرضه نزدیک است.

در ماه آینده میلادی مایکروسافت مراسم سالانه خود برای بازی‌های ایکس باکس را برگزار خواهد کرد و همه چشم‌ها به آنجاست تا خبر جدیدی از بازی Senua's Saga Hellblade 2 و دیگر عناوین انحصاری این پلتفرم بشنوند.

Microsoft has its annual Xbox Games Showcase planned for next month, so hopefully we’ll be getting a long overdue update on Hellblade 2, among other first party titles.

برچسب ها: Senua's Saga: Hellblade 2, ایکس باکس سری ایکس
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.