پشتیبانی از بازی Assassin's Creed Red تا سال‌‌ها ادامه خواهد داشت

پشتیبانی از بازی Assassin's Creed Red تا سال‌‌ها ادامه خواهد داشت

رضا مدرسی رضا مدرسی
4 ماه و 20 روز پیش

یوبی‌سافت برنامه‌های بزرگ و جاه‌طلبانه‌ای برای آینده بازی Assassin's Creed دارد. با اینکه سال بعد شاهد انتشار بازی Assassin's Creed Mirage خواهیم بود که با تمرکز روی مخفی‌کاری توسعه می‌یابد، بعد از آن باید منتظر بازی Assassin's Creed Red باشیم که به قول شرکت سازنده، آغازکننده دوران سوم مجموعه بازی Assassin's Creed خواهد بود. این عنوان تحت پرچم پلتفرم Infinity منتشر می‌شود که پلتفرمی همیشه در حال تکامل خواهد بود.

پلتفرم مذکور در طول سالیان متمادی میزبان بازی‌های مختلف از فرنچایز محبوب یوبی‌سافت خواهد بود، برای مثال بازی Assassin’s Creed Hexe نیز بعد از RED به این پلتفرم اضافه می‌شود، اما این بدین معنی نخواهد بود که پشتیبانی از بازی‌های قبلی متوقف می‌شود، بلکه تا سال‌های دراز پشتیبانی و انتشار محتوا برای بازی‌های قدیمی‌تر هم ادامه می‌یابد.

مارک-الکسیس کوته (Marc-Alexis Cote)، از مدیران ارشد تیم سازنده بازی Assassin's Creed در صحبت با VGC تایید کرد که بازی Assassin's Creed RED تا سال‌ها بعد از انتشار، میزبانِ بسته‌های الحاقی و محتوای جدید خواهد بود، و پشتیبانی از این عنوان ادامه‌دار خواهد بود:

«RED تا سال‌ها با بسته‌های الحاقی پشتیبانی خواهد شد و بزرگ‌تر خواهد شد، با… برخی چیزهایی که هنوز از آن‌ها پرده بر نمی‌دارم!»

البته این خبر چندان هم شوکه کننده و عجیب نیست، چرا که یوبی‌سافت با پشتیبانی طولانی مدت از بازی Assassin's Creed Valhalla نشان داد که اهمیت این فرنچایز را درک می‌کند و قصد دارد تا چندین سال بعد از عرضه هم برای آن محتوا ارائه کند. بازی Assassin's Creed Valhalla که در سال 2020 منتشر شد، تا الان سه بسته الحاقی بزرگ و داستانی داشته، به‌روزرسانی‌های فصلی داشته و رویدادهای زمانی مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده‌اند. آخرین موجِ محتوای جدید این بازی هم در اواخر سال 2022 منتشر خواهد شد.

کوته در ادامه صحبت‌های خود با VGc به این موضوع هم اشاره کرد که بازی Assassin's Creed RED از سخت‌افزارهای نسل فعلی به خوبی استفاده خواهد کرد و از آن‌ها برای بهبودِ چشمگیر واکنشِ جهانِ بازی به بازیکن بهره خواهد برد. او از پیچیدگی محیط بازی، انیمیشن‌ها، هوش مصنوعی و بسیاری موارد دیگر هم صحبت کرد.

 

هنوز چیزی از زمان انتشار  بازی Assassin's Creed RED گفته نشده، اما می‌دانیم که بازی Assassin's Creed Mirage در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، گوگل استدیا و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Assassin's Creed Mirage, یوبی‌سافت, Assassin's Creed Red
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.