اطلاعات بیشتری از شخصیت های قابل کنترل بازی Deathloop منتشر شد

اطلاعات بیشتری از شخصیت های قابل کنترل بازی Deathloop منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 9 ماه و 14 روز پیش

با وجود این که مکانیک محدودیت‌ زمانی و چرخه تکرار بازی Deathloop از مهم‌ترین شاخصه‌های این بازی محسوب می‌شوند، یکی دیگر از بخش‌های جذاب این بازی شخصیت دوم قابل کنترل آن یعنی جولیانا (Julianna) است.

 

با وجود این که در تریلرها و نمایش‌های منتشر شده از این بازی اطلاعات چندان زیادی از جولیانا منتشر نشده است، اما وجود یک شخصیت قابل کنترل دیگر در نقش ضد قهرمان بازی و تقابل بازیکنان برای شکستن و حفظ چرخه زمانی جزیره بلک ریف (Blackreef) بسیار هیجان انگیز خواهد بود. اطلاعات جدیدی که از جولیانا منتشر شده نشان می‌دهد که این شخصیت هم در ابتدا یکی از اعضای اصلی گروه Visionaries بوده است. اعضای تشکیل دهنده این گروه، دانشمندان، هنرمندان، عیاشان و قاتلان بالفطره‌ای هستند که با هدف دست یابی به زندگی ابدی، چرخه تکرار جزیره بلک ریف را خلق کرده‌اند. جولیانا که برخلاف دیگر اعضای این گروه گذشته خود و روزهای پیش از آمدن به این جزیره را به خاطر می‌آورد، تصمیم می‌گیرد برای متوقف کردن کلت (Colt) و حفظ چرخه تکرار روزانه این جزیره، به روش خودش او را تعقیب کند و هر روز به قتل برساند.

اطلاعات بیشتری از شخصیت های قابل کنترل بازی Deathloop منتشر شد

در ابتدا، تراکم بیش از حد NPCها و پیچیدگی طراحی محیط‌های جزیره بلک ریف برای دو شخصیت قابل بازی با اهداف متفاوت به کابوسی برای تیم سازنده تبدیل شده بود، اما به گفته سباستین میتون (Sebastian Mitton)، کارگردان هنری بازی Deathloop، سرعت بسیار بالای پردازنده پلی استیشن 5 دست تیم سازنده برای خلق محیط‌های دلخواه‌شان با تراکم جمعیت بالا را کاملا باز گذاشته است. برخلاف کول که تنها می‌تواند با سلاح‌‌های گرم خود اهداف را از پا دربیاورد، جولیانا می‌تواند از راه‌های مختلفی سر به سر کول بگذارد و از تمامی پتانسیل محیط‌های بازی برای رسیدن به هدف‌اش استفاده کند و حتی تمامی چرخه‌های قبلی که کول برای کشتن اهداف خود گذرانده را بررسی کند. در واقع جولیانا از آزار و اذیت و کشتن کول لذت خواهد برد و در راه رسیدن به هدف خود از تمام موقعیت‌های موجود برای خوش گذرانی و بازی با طعمه‌اش لذت خواهد برد.

 

به گفته دینگا باکابا (Dinga Bakaba) کارگردان بازی Deathloop، جولیانا از جاودانه بودن خود مطمئن است. تنها هدف او لذت بردن از شکار کولت و لذت بردن از زندگی خسته کننده‌ای است گرفتار آن شده است. حتی وقتی جولیانا توسط بازیکن دیگری کنترل می‌شود، دست از تلاش برای خوش گذرانی بر نمی‌دارد. او هر کاری برای خوش گذرانی خود می‌کند و حتی می‌تواند به اراده خود ناگهان غیب شود و در مکان دیگری پدیدار شود. چنین رفتارهای غیر قابل پیش بینی‌ای می‌توانند لحظات غافل‌گیر کننده عجیب و غریبی را برای بازیکنان رقم بزنند.

 

بازی Deathloop در تاریخ 14 سپتامبر (29 شهریور) برای پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Deathloop
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.