شایعه: بازی Redfall تا پایان مردادماه عرضه خواهد شد

شایعه: بازی Redfall تا پایان مردادماه عرضه خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 21 روز پیش

بازی Redfall که در اصل قرار بود تابستان 2022 عرضه شود تا نیمه اول 2023 تاخیر خورد. حال که رسما وارد سال 2023 شده‌ایم و چند روزی هم از آن گذشته، سوالات بیشتری نسبت به قبل داریم که در مورد زمان دقیق انتشار بازی Redfall است که برخی گزارش‌های غیررسمی ادعا دارند از بازه انتشار بازی باخبر هستند.

 

این گزارش که در ابتدا توسط اکانت توییتری Okami_13@ منتشر شد و بعدتر جز کوردِن (Jez Corden) از رسانه Windows Central نیز روی آن صحه گذاشت، می‌گوید که بازی Redfall با وجود تاخیر شش هفته‌ای که دریافت کرده است، در هفته اول ماه مِی 2023 که تقریبا مردادماه 1402 خواهد بود، عرضه می‌شود. بر اساس گزارش Windows Central این بازی هم مثل بازی Forza Horizon 5 که به خریداران نسخه پریمیوم اجازه دسترسی زودتر از موعد به بازی را می‌داد، به پیش خریدکنندگان به نحوی چنین امکان را خواهد داد که هنوز باید منتظر باشیم و ببینیم آیا سازنده بازی هم این مورد را تایید می‌کند یا نه.

 

نکته جالب‌تر این است که گزارش‌ها می‌گویند استودیو Arkane قصد دارد یک نسخه بتا از بازی را منتشر کند و با دعوت از بازیکنان، نظر آن‌ها در مورد محصول شوتر و ایمرسیو جدید خود را بداند. بازی Redfall هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس در حال توسعه است.

 
برچسب ها: Redfall, Dishonored, deathloop
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.