ریک سانچز و سوپرمن به بازی Fortnite اضافه شدند

ریک سانچز و سوپرمن به بازی Fortnite اضافه شدند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 11 ماه و 15 روز پیش

در چپتر دو فصل هفتم بازی Fortnite بیگانه‌های فضایی به جزیره فورتنایت حمله می‌کنند و شخصیت‌های مختلفی مانند ریک از انیمیشن Rick and Morty و سوپرمن از زمین در مقابل موجودات فضایی دفاع خواهند کرد. این آپدیت قابلیت‌های جذابی مانند امکان دزدیدن سفینه‌های فضایی و پرواز با آن‌ها، تغییر ماهیت سلاح‌های بازی و خلق اسکین‌های شخصی سازی شده را از طریق بتل پس به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه به جزئیات ویژگی‌های جدید اضافه شده به بازی Fortnite اشاره می‌کنیم.

 

 

با آغاز حمله مرموز بیگانه‌های فضایی و ظاهر شدن یک کشتی فضایی عظیم در آسمان جزیره، نیروهای io به رهبری دکتر اسلون (Doctor Slone) آماده مقابله با آن‌ها می‌شوند. در جریان جنگ میان نیروهای مبارز زمینی و بیگانه‌ها، شخصیت‌های جدیدی مانند ریک سانچز و سوپرمن به ارتش زمینی‌ها اضافه خواهند شد. علاوه بر نیروهای مبارزه بیشتر، بازیکنان می‌توانند کشتی‌های فضایی بیگانه‌ها را از آن خود کنند و به همراه بقیه هم تیمی‌ها سوار آن‌ها شوند. این سفینه‌ها قابلیت شلیک به دشمنان و برداشتن آیتم‌های آزاد را هم دارند.

 

سلاح‌ها و تجهیزات پیشرفته بیگانه مانند دستگاه اسکن محیط، Rail Gun و Pulse Rifle هم به بازی اضافه خواهند شد. علاوه بر این‌ها، سلاح لیزری Ray Gun هم با کشتن هر یک از بیگانه‌های فضایی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. در کنار اسلحه‌های متنوعی که در این فصل به بازی اضافه می‌شوند، امکان شخصی سازی سلاح‌های بازی و تغییر ماهیت آن‌ها هم برای بازیکنان فعال خواهد شد.

 

بلافاصله پس از خرید بتل پس چپتر دو فصل 7 بازی Fortnite بازیکنان اسکین Kymera را دریافت می‌کنند. این اسکین کاملا قابل شخصی سازی بوده و می‌توان با پیدا کردن Artifactهای مورد نیاز آن در طول فصل، گزینه‌های بیشتری برای شخصی سازی تمام اجزای آن به دست آورد.

 

علاوه بر محتویات داستانی ذکر شده، بازیکنان رایانه‌های شخصی می‌توانند با نصب به روز رسانی نسخه 17.00 بازی Fortnite از جلوه‌های بصری نسل جدید این بازی استفاده کنند.

برچسب ها: Fortnite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.