شخصیت‌های بازی Resident Evil به بازی Fortnite اضافه شدند

شخصیت‌های بازی Resident Evil به بازی Fortnite اضافه شدند

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 5 ماه و 29 روز پیش

بازی Fortnite را می‌توانیم به یک زامبی شباهت دهیم. چرا که درست مانند یک زامبی گرسنه و فعال که برای رسیدن به گوشت و خون انسان‌ها حاضر است از یک برج بلند بالا برود، بازی Fortnite هم حاضر است برای به دست آوردن شخصیت‌های گوناگون از بازی‌ها و فرانچایز‌های مهم، دست به هر کاری بزند. همین موضوع باعث شد تا پس از اضافه شدن شخصیت‌های فیلم Dune، نوبت به کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین (Jill Valentine) از سری Resident Evil برسد و آن‌ها هم به جمع اسکین‌های بازی Fortnite اضافه شوند.

 

این شخصیت‌های جدید که در واقع اسکین‌های خاص بازی Fortnite به حساب می‌آیند، با یک نمایش کوتاه معرفی شدند و حالا برای خرید به بخش فروشگاه بازی Fortnite اضافه شده‌اند. بازیکنانی که به خرید اسکین‌های کریس و جیل علاقه‌مند باشند می‌توانند از طریق فروشگاه بازی این دو شخصیت را به صورت تکی یا به شکل یک باندل مخصوص به بازی Resident Evil خریداری کنند.

 

شخصیت‌های بازی Resident Evil به بازی Fortnite اضافه شدند

نکته جذاب اضافه شدن این کاراکتر‌ها به بازی این است که با دو ظاهر متفاوت در بازی Fortnite حضور خواهند داشت. کریس با کت مشکی بلند و مقداری ریش، درست مانند ظاهرش در بازی Resident Evil Village به بازی Fortnite اضافه خواهد شد. این در حالی است که ظاهر کلاسیکش، مربوط به نسخه پنجم از سری Resident Evil نیز برای بازیکنان وجود خواهد داشت. از طرف دیگر جیل با دو ظاهر مخصوص به نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3 و نسخه کلاسیک این عنوان به جمع شخصیت‌های بازی Fortnite پیوسته است.

 

درست مانند همیشه، مقداری آیتم‌های خاص، مخصوص به بازی با تم عنوان مربوطه نیز برای بازیکنان فراهم شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، سه نوع گیاه دارویی از سری Resident Evil به همراه دو سلاح سرد، که در واقع اسکینی برای کلنگ‌ها در بازی به حساب می‌آیند، به همراه ماشین تایپ معروف سری بازی Resident Evil درکنار این دو کاراکتر دوست داشتنی، راهشان را به بازی Fortnite پیدا کرده‌اند.

 

اما اگر از طرفداران بازی Fortnite باشید، می‌دانید که یکی از مهم‌ترین عناصر این عنوان، ایموت‌هایش هستند. حالا شاهد هستیم که به همراه این دو کاراکتر جدید، ایموت‌هایی مربوط به سری نیز به بازی اضافه شده‌اند. برای مثال ایموتی وجود دارد که شخصیت شما یک چتر را در دست خواهد گرفت و این چتر که به رنگ سفید و قرمز خواهد بود، درست نماد مربوط به شرکت umbrella در بازی Resident Evil است. جالب این است که اگر باندل کامل محصولات بازی Resident Evil را خریداری کنید، یک صفحه لودینگ به‌خصوص نیز برایتان باز خواهد شد که نمایی از دو شخصیت کریس و جیل را در هنگام کشتن زامبی‌ها به شما نشان می‌دهد.

 

مطالب مرتبط: 

شایعه: فیلمی براساس بازی Fortnite ساخته خواهد شد

معرفی بهترین بازی ها برای طرفداران بازی Fortnite

شخصیت‌های بازی Resident Evil به بازی Fortnite اضافه شدند

همانطور که اشاره کردیم، آخرین محتویاتی که قبل از شخصیت‌های کریس و جیل به بازی Fortnite اضافه شده بود، مربوط به فیلم سینمایی Dune است. این محتویات شامل دو شخصیت پاول آترییدیز (Paul Atreides) و چانی (Paul Atreides) از دنیای سری Dune خواهد بود که نقش آن‌ها در فیلم Dune به عهده تیموتی شالامی (Timothee Chalamet) و زندایا (Zendaya) بوده است. درست مانند بازی Resident Evil، شخصیت‌های فیلم Dune هم با خود، برخی آیتم‌‌های خاص و مرتبط با فیلم را به دنیای بازی Fortnite اضافه کردند.

 

نظر شما در رابطه با اضافه شدن شخصیت‌های سری Resident Evil به بازی Fortnite چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این عنوان با ما همراه باشید.

برچسب ها: Fortnite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.