فروش بازی GTA 5 به 170 میلیون نسخه رسید

فروش بازی GTA 5 به 170 میلیون نسخه رسید

آرین صفری آرین صفری
5 ماه و 24 روز پیش

بازی GTA 5 که اولین بار در سال 2013 برای کنسول‌های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شد، از آن زمان تاکنون شاهد عرضه چندین نسخه برای کنسول‌ها و کامپیوتر بوده است. در حالی که برخی از گیمرها سال‌ها است که دیگر در خیابان‌های لوس سانتوس پا نگذاشته‌اند، این بدان معنا نیست که محبوبیت بازی GTA 5 از بین رفته است. در هر صورت، به نظر می‌رسد که این بازی ثابت کرده است که از نظر فروش یکی از بزرگ‌ترین پیشگامان این صنعت است. این امر با آخرین ارقام به دست آمده از به روز رسانی مالی شرکت Take-Two بیشتر ثابت شده است.

 

با فاش شدن اطلاعات این شرکت، همچنین مشخص شد که بازی Grand Theft Auto 5 تا به امروز بیش از 170 میلیون نسخه فروخته است. با اینکه رکورد پرفروش‌ترین بازی ویدیویی تاریخ همچنان دست بازی Minecraft است، چیزی از محبوبیت بیش از حد بازی GTA 5 کم نمی‌کند. این رقم همچنین نشان می‌دهد که بازی در طول سه‌ماهه مالی اخیر پنج میلیون نسخه فروخته است که احتمالاً ناشی از انتشار بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس است.

 

البته بازی Grand Theft Auto 5 در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار، بیشترین فروش خود را داشت، اما فروش میلیون‌ها نسخه به طور مداوم ثابت می‌کند که این بازی به‌خوبی محبوبیت خود را حفظ کرده است. به لطف بازی Grand Theft Auto Online، دلایل زیادی وجود دارد که یک بازیکن حتی سال‌ها بعد دوباره این بازی را نصب کند.

 

مشکل انتقال پروفایل بازی GTA Online برای پلی‌ استیشن 5 برطرف شد

در حالی که موفقیت مستمر بازی Grand Theft Auto 5 چشمگیر است، عملکرد خوب آن ثابت می‌کند که چرا ساخت بازی Grand Theft Auto 6 انقدر طول کشید. بازی GTA 6 تازه امسال به‌صورت رسمی تایید شد و برخی از طرفداران اکنون متوجه شده اند که با موفقیت های بزرگ بازی GTA 5، نیازی به ساخت بازی GTA 6 نبود.

 

ا توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی Grand Theft Auto 6 نیز در حال حاضر مشخص نیست، احتمالاً طرفداران باید حداقل تا چند سال دیگر به ایجاد آشفتگی در سن آندریاس راضی باشند. با این حال، اگر ارقام فروش را به‌عنوان یک نشانه حساب کنیم، به نظر می‌رسد که بسیاری از بازیکنان همچنان از تجربه ارائه شده توسط بازی Grand Theft Auto 5 راضی هستند.

 

بازی Grand Theft Auto 5 هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360 و کامپیوتر در دسترس است.

 

برچسب ها: GTA 5, GTA V, Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.