مشکل انتقال پروفایل بازی GTA Online برای پلی‌ استیشن 5 برطرف شد

مشکل انتقال پروفایل بازی GTA Online برای پلی‌ استیشن 5 برطرف شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
10 ماه و 20 روز پیش

با توجه به اینکه انتظار می‌رود بازیکنان بسیاری به دلیل رایگان بودن بازی GTA Online، به این بازی بیایند، استودیو Rockstar به بازیکنان این امکان را داده است که پیشرفت خود را زودتر از موعد از کنسول پلی اسیتشن 4 به کنسول پلی استیشن 5 منتقل کنند. تنها مشکل بوجود آمده این بود که فرآیند مهاجرت برای بازیکنانی که قبلا شخصیت‌های خود را به کامپیوتر‌های شخصی منتقل کرده‌اند، کار نمی‌کند. خبر خوب این است که استودیو Rockstar موفق شده است مشکلات مهاجرت بازی GTA Online را برای پلی‌اسیتشن 5 برطرف کند و این بازیکنان اکنون باید بتوانند پروفایل خود را به راحتی منتقل کنند.

 

 

همه کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌توانند پروفایل خود را به GTA Online در کنسول پلی‌استیشن 5 با فرآیند مهاجرت، به یک‌باره انتقال دهند. کاربران می‌توانند این فرآیند را در حال حاضر با وارد شدن به بازی در کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان و رفتن به تب Game در منوی Pause انجام دهند. در اینجا گزینه‌ای برای آپلود یک بازی ذخیره شده در Rockstar Games Social Club وجود دارد و باید ظرف ۹۰ روز پس از آپلود در Social Club در کنسول پلی‌استیشن 5 دانلود شود. توجه داشته باشید که پس از تکمیل مهاجرت، تمامی پیشرفت‌های بازی GTA Online ازکنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان حذف می‌شود و فقط می‌توان از آن در کنسول پلی‌استیشن 5 استفاده کرد. این فرایند مهاجرت شامل انتقال همه شخصیت‌ها، پول‌های بازی، پیشرفت‌ها، وضعیت‌ها، وسایل نقلیه، دارایی‌ها، سلاح‌ها، لباس‌ها و مشاغل ساخته شده توسط بازیکن می‌شود.

بازیکنان کامپیوتر‌های شخصی نمی‌توانند پروفایل خود را به کنسول پلی‌اسیتشن 5 منتقل کنند. این وضعیت به طور ناخواسته منجر به مشکلی شد که در آن بازیکنان پلی‌استیشن 4 که قبلا حساب های خود را به کامپیوتر‌های شخصی منتقل کرده بودند، نمی توانستند آن‌ها را به کنسول پلی‌استیشن 5 منتقل کنند. استودیو Rockstar اکنون تأیید کرده است که «مشکل مسدود کردن انتقال پروفایل بازی GTA Online برای اکانت‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان که قبلاً به کامپیوتر‌های شخصی منتقل شده‌اند برطرف شده است، و این انتقال اکنون طبق برنامه انجام می‌شود». کسانی که قبلاً با مشکلات مهاجرت در بازی GTA Online مواجه بودند، اکنون باید دوباره برای انتقال پروفایل خود، اقدام کنند.

برچسب ها: GTA V, GTA Online
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.