حالت Co-op Split Screen بازی Halo Infinite لغو شد

حالت Co-op Split Screen بازی Halo Infinite لغو شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 9 ماه و 27 روز پیش

استودیو 343i قصد داشت تا فصل جاری بازی Halo Infinite را در سه‌ماه به‌اتمام برساند و وارد فصل بعدی شود، اما بعد از گذشت 10 ماه، این فصل هنوز ادامه دارد و اخبار خوبی از محتوای جدید این بازی به‌گوش نمی‌رسد. استودیو 343i در اعلام کرد که بتای حالت Forge و بخش Co-op بازی Halo Infinite با تاخیر مواجه شده‌اند و حالا قرار است که در تاریخ هشت نوامبر (17 آبان) به این بازی اضافه شوند.

شایعه: برنامه 10 ساله بازی Halo Infinite لغو شده است 


حالت بازی Forge این عنوان که به بازیکنان اجازه طراحی نقشه‌های بخش چندنفره را می‌دهد، قرار بود در ماه سپتامبر 2022 عرضه شود. حالت Forge یکی از بخش‌های پرطرفدار عناوین قبلی این مجموعه است و اطلاعات و تصاویری که از این حالت در بازی Halo Infinite لو رفته هم نشان می‌دهد که تجربه این بخش احتمالا مانند گذشته سرگرم کننده خواهد بود. دو نقشه جدید بخش چندنفره بازی Halo Infinite که قرار است در تاریخ 8 نوامبر همراه با بتای حالت Forge عرضه شوند هم توسط استودیو 343i در ادیتور Forge ساخته شده‌اند. 


بخش Co-op بازی Halo Infinite هم دوباره با تاخیر مواجه شده و همزمان با Forge در تاریخ هشت نوامبر به این بازی اضافه می‌شود. البته خبرهای بد به همین‌جا ختم نمی‌شوند. استودیو 343i اعلام کرده که Co-op Split Screen دیگر قرار نیست به بازی Halo Infinite اضافه شود و «به‌منظور تسریع توسعه محتوای سرویس محور بازی، دیگر روی توسعه Co-op Split Screen بخش داستانی بازی Halo Infinite کار نمی‌کند.»


حالت Co-op Split Screen یکی از پرطرفدارترین بخش‌های سری بازی Halo در نسل‌های اخیر بود و یکی از درخواست‌های پرشمار بازیکنان از استودیو 343i برای بازی Halo Infinite محسوب می‌شد. البته امکان تجربه Co-op آنلاین این بازی در تاریخ هشت نوامبر فراهم خواهد شد.


با عرضه فصل 3 بازی Halo Infinite، نقشه‌های جدید برای Arena و Big Team Battle، قابلیت‌های مخصوص جدید و سیستم گزارش متقلبین به این بازی اضافه خواهد شد.

برچسب ها: Halo Infinite, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.