معرفی ویدیویی بازی God of War Ragnarök

معرفی ویدیویی بازی God of War Ragnarök

حسام افرومند حسام افرومند
10 ماه و 28 روز پیش

بازی God of War Ragnarök، دنباله بازی موفق God of War محصولی از استودیو سونی سانتا مانیکا رو به جرأت می‌شود مورد انتظارترین بازی سال ۱۴۰۱ دانست. در ادامه، بیشتر با این بازی آشنا می‌شویم.

داستان بازی God of War Ragnarök، چند سال پس از وقایع بازی God of War رخ می‌دهد و ایتریوس حالا به یک نوجوان کنجکاو تبدیل شده و کریتوس بیشتر از همیشه باید از پسرش محافظت کند. داستان بازی با زمستان بزرگ قبل از رگناروک، پایان جهان آغاز می‌شود. ثور، خدای رعد، به دنبال انتقام خون ماگنی و مودی، پسرانش است و فریا هم تا انتقام بالدور، پسرش را از کریتوس و ایتریوس نگیرد، آروم نمی‌گیرد و برای این هدف حاضر است تمام ۹ قلمرو را نابود کند. کریتوس نه تنها باید از تنها پسرش محافظت کند، بلکه باید از رگناروک که به معنی پایان زندگی در هر ۹ قلمرو هم است، فرار کند و علاقه‌ای به نجات جان هیچکس غیر از ایتریوس را هم ندارد. در عین حال، ایتریوس که از رگناروک باخبر شده، به شدت کنجکاو است تا نقشش در این اتفاق را کشف کنذ و این کنجکاوی ممکن است برای او گران تموم شود.

معرفی ویدیویی بازی God of War Ragnarök را در پایین تماشا کنید:

 

 

 

بازی God of War Ragnarök در تاریخ ۱۸ آبان برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود. این بازی در سه نسخه معمولی، Collector's Edition و Jotnar Edition عرضه شده و برای خرید آن از فروشگاه اینترنتی Pspro می‌توانید روی اینجا کلیک کنید.

برچسب ها: God of War Ragnarok, Pspro TV
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.