پروتاگونیست بازی Horizon Call of the Mountain معرفی شد

پروتاگونیست بازی Horizon Call of the Mountain معرفی شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 6 ماه و 29 روز پیش

بدون شک چهره اصلی مجموعه بزرگ و موفق Horizon، شخصیت الوی (Aloy) است. این شخصیت در جریان بازی Horizon Zero Dawn و بازی Horizon Forbidden West به عنوان پروتاگونیست هریک از این آثار تحت کنترل بازیکن‌ها بوده و در بازی Horizon Call of the Mountain که به صورت اختصاصی برای هدست Playstation VR 2 در حال توسعه است، مجددا حضور خواهد داشت. با این حال، این‌بار الوی شخصیت قابل کنترل بازیکن‌ها نخواهد بود و خریداران این بازی با یک شخصیت کاملا جدید آشنا می‌شوند. طبق اعلام استودیو Guerilla Games در شبکه اجتماعی توییتر، پروتاگونیست اصلی این عنوان شخصیت Ryas خواهد بود.

 

پروتاگونیست بازی Horizon Call of the Mountain معرفی شد

شخصیت Ryas عضو سابق گروه Shadow Carja است و در طول اتفاقات و ماجراجویی‌های گوناگون به یک مبارز حرفه‌ای بدل شده است. پروتاگونیست بازی Call of the Mountain در قالب فردی توصیف شده که از اعمال گذشته‌اش شدیدا پشیمان است و هیچ‌گونه ایمان و باوری را نسبت به خودش ندارد. مطابق انتظار، هسته اصلی مبارزات این بازی نیز با استفاده از کمان خواهد بود و این‌بار بازیکن‌ها می‌بایست با زاویه دید اول شخص به مقابله با ماشین‌ها بپردازند. بخشی از توضیحات رسمی منتشر شده پیرامون این شخصیت به شرح زیر است:

در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی در مورد ظاهر اصلی این شخصیت در دست نیست. اگرچه که او برخی از ابزار و آیتم‌های مرتبط با گروه Shadow Carja را همچنان نگه داشته، اما تمامی نشان‌ها و علامت‌های مرتبط با این گروه را از روی آن‌ها پاک کرده است. او به خوبی از اقدامات گذشته‌اش به ویژه نقش بسیار تاثیر گذارش در سرنوشت شاهزاده ایتامن جوان آگاه است. او می‌داند که اعمالش هیچ‌گاه توسط سایرین فراموش نخواهند شد. با این حال، او به دنبال این است تا اعتبار و آبروی از دست رفته‌اش را به دست آورد.

بازی Horizon Call of the Mountain هم‌زمان با عرضه رسمی هدست Playstation VR 2 در تاریخ 22 فبریه 2023 (3 اسفند 1401) در دسترس قرار می‌گیرد. بازیکن‌ها از هم‌اکنون می‌توانند این بازی را از طریق فروشگاه پلی استیشن با قیمت 60 دلار پیش خرید کنند.

برچسب ها: Horizon Call of the Mountain, Horizon Forbidden West
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.