سرویس ایکس باکس Cloud Gaming به صورت آزمایشی آغاز به کار خواهد کرد

سرویس ایکس باکس Cloud Gaming به صورت آزمایشی آغاز به کار خواهد کرد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 10 ماه و 15 روز پیش

 در ادامه پروژه بزرگ کمپانی مایکروسافت برای تبدیل تمامی پلتفرم و نرم افزار‌های ممکن به ابزاری برای بازی کردن، این کمپانی قصد دارد از طریق سرویس ایکس باکس Cloud Gaming افراد بیشتری را از طریق دستگاه‌های مختلف به تجربه بازی‌ها روی سرویس گیم پس دعوت کند.

 

در اولین مرحله، از فردا تعدادی از کاربران سرویس گیم پس آلتیمیت به صورت منتخب دعوت خواهند شد تا به صورت آزمایشی پروژه ایکس باکس Cloud Gaming را روی مرورگرهای اینترنتی رایانه‌های شخصی (ویندوز 10) و تلفن‌ها و تبلت‌های هوشمند Apple، امتحان کنند. این افراد قادر خواهند بود تا بیش از 100 عنوان مختلف که روی سرویس گیم‌ پس در دسترس هستند را از طریق بخش Play در وب‌سایت Xbox.com روی مرورگرهای Chrome، Edge و یا Safari تجربه کنند. پس از آغاز به کار عمومی این سرویس، تقریبا هر شخصی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، می‌تواند تمامی عناوین منتشر شده روی سرویس گیم پس را بدون محدودیت در هر مکان و زمانی تجربه کند.

این دعوت نامه‌ها تنها برای برخی از کاربران در 22 کشوری که توسط سرویس گیم‌ پس به صورت رسمی پشتیبانی می‌شوند ارسال خواهد شد و پس از ارزیابی بخش‌های مختلف سرویس ایکس باکس Cloud Gaming روی مرورگرهای ذکر شده، این سرویس در ماه‌های آینده به صورت عمومی برای تمامی کاربران سرویس گیم پس Ultimate در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

کاربران آزمایشی می‌توانند با کنترلر‌های معمول خود یا کنترلر‌های لمسی شخصی سازی شده به تجربه عناوین مختلف روی مرورگرهای خود بپردازند. در اولین مرحله از آزمایش این سرویس، مایکروسافت قصد متعادل سازی قابلیت‌های این سرویس و اطمینان از اجرای بازی‌ها در بهترین حالت را دارد.

 

نظر خود را درباره سرویس ایکس باکس Cloud Gaming در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

برچسب ها: Xbox Series X
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.