معرفی کارت‌های Ones To Watch در بازی فیفا 22

معرفی کارت‌های Ones To Watch در بازی فیفا 22

آرین صفری آرین صفری
2 سال و 7 ماه و 11 روز پیش

کارت‌های Ones To Watch در بازی فیفا 22 مستقیما به بازار نقل و انتقالات مرتبط است. این کارت‌ها مخصوص بازیکنانی است که به تازگی تیم خود را تغییر داده‌اند و عملکرد آن‌ها در تیم جدیدشان، تاثیر مستقیمی بر امتیاز کلی آن‌ها خواهد داشت. برای مثال اگر بازیکنی جایزه بهترین بازیکن زمین را دریافت کند یا در تیم منتخب هفته حضور داشته باشد، توانایی‌های مختلف آن‌ها در بازی ارتقا خواهند یافت.

 

همچنین درصورت برنده شدن تیم بازیکن در 5 بازی از 10 بازی، نمره کلی بازیکن مورد نظر 1+ افزایش خواهد یافت. این مسابقات از اول ماه اکتبر (9 مهر) آغاز خواهند شد.

 

معرفی کارت‌های Ones To Watch در بازی فیفا 22

 

مطالب مرتبط:

خرید بازی فیفا 22 برای پلی استیشن 5

خرید بازی فیفا 22 برای پلی استیشن 4

خرید بازی فیفا 22 برای ایکس باکس

 

سوالات متداول:

کارت‌های Ones to Watch در بازی FIFA 22 چه هستند؟

این کارت‌ها آیتم‌های خاصی هستند که باتوجه به بازی‌ها در طول فصل بر اساس عملکرد بازیکنان در دنیای واقعی ارتقا می‌یابند. این ارتقاها بیشتر به حضور بازیکن در تیم برتر هفته لیگ یا بهترین بازیکن زمین شدن بستگی دارد.

 

چه زمانی کارت‌های Ones to Watch بیشتری معرفی خواهد شد؟

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بازیکنان بیشتری در این مجموعه حضور خواهند داشت. برای دسترسی به آخرین اطلاعات بهتر است صفحه توییتر EASPORTSFIFA وهمچنین صفحه اینستاگرام EASPORTSFUT را دنبال کنید.

 

پیش خرید بازی چه تاثیری بر کارت‌های Ones To Watch خواهد داشت؟

اگر تا 1 اکتبر نسخه Ultimate Edition بازی فیفا 22 را پیش خرید کنید، یک آیتم غیرقابل فروش Ones To Watch را در Ultimate Team  دریافت خواهید کرد.

 

اگر پست یک بازیکن در واقعیت تغییر کند، در کارت او نیز تغییری ایجاد خواهد شد؟

خیر. پست ذکر شده روی کارت آن‌ها تغییری نخواهد کرد، اما همچنان با سپری شدن فصل ارتقا خواهند یافت.

 

کارت‌های Ones to Watch تا چه مدت همچنان ارتقا می‌یابند؟

این کارت‌ها فقط بر اساس عملکرد بازیکنان در فصل داخلی 2021/22 ارتقا می‌یابد.

 

اگر یک بازیکن Ones To Watch به باشگاه دیگری منتقل شود/قرض داده شود چه اتفاقی می افتد؟

اگر بازیکنی در طول فصل به صورت قرضی نقل و انتقال کند، کارت او آخرین فرم او در تیم قبلی را نگه می‌دارد تا زمانی که بازیکن در باشگاه جدید خود عملکرد هفتگی دریافت کند. در این صورت کارت بازیکن با تیم جدید و عملکرد جدید بروزرسانی می‌شود. اگر بازیکنی قبل از دریافت ارتقاء Wins to Watch (برد 5 بازی از 10 بازی) به باشگاه دیگری منتقل شود، دیگر واجد شرایط دریافت پاداش +1 نخواهد بود.

 

اگر یک بازیکن Ones To Watch توسط باشگاه آزاد شود و دیگر در تیم تیمش نباشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر بازیکنی دیگر در تیم باشگاهی‌ای قرار نگیرد و کارت موردنظر او برای آن منتشر شده و پس از آن به باشگاه جدیدی ملحق نشود، دیگر واجد شرایط دریافت هرگونه ارتقا اضافی در آینده نخواهد بود که شامل ارتقا Wins to Watch نیز خواهد بود.

 

بازی فیفا 22 در تاریخ ا کتبر (9 مهر) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نیتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

برچسب ها: FIFA 22
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.