بازی فیفا 22 و Battlefield 2042 به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد

بازی فیفا 22 و Battlefield 2042 به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 25 روز پیش

در حالی که هنوز هیچ خبر رسمی از سوی شرکت EA منتشر نشده است، برخی از طرفداران متوجه شده‌اند که در فهرست‌های فروشگاه مایکروسافت، آیکون سرویس گیم پس به صفحه هردو بازی اضافه شده است. این درحالی است که هیچ منبع معتبری هنوز افزوده شدن این دو بازی به سرویس گیم‌پس را تایید نکرده است.

 

بازی فیفا 22 و Battlefield 2042 به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد

 

هنوز کاملاً مشخص نیست که ماه آینده چه بازی‌هایی برای سرویس گیم پس عرضه می‌شوند، اما به‌روزرسانی‌های فروشگاه مطمئناً ممکن است شامل  بازی‌ فیفا 22 و بازی Battlefield 2042 باشد و ممکن است زودتر از موعد وارد شوند.

 

اگر درست باشد، این می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران عناوین شرکت EA باشد. طرفداران قبلاً دیده‌اند که سرویس اشتراکی EA Play، بدون هزینه اضافی به سطح Ultimate سرویس گیم پس ایکس باکس اضافه شده است، اما بازی Battlefield  2042 و فیفا 22 که آخرین قسمت‌های بزرگترین فرنچایزهای شرکت EA که هر دو حدود شش ماه از عمرشان می‌گذرد هستند، تا این مرحله در کتابخانه استاندارد گیم پس ایکس باکس گنجانده نشده است.

 

 

در همین حال، در استودیو EA Sports، به نظر می‌رسد که شرکت EA واقعاً در حال تغییر نام امتیاز فوق‌العاده فیفا به عنوان EA Sports Football Club است. اگرچه فعلاً هنوز حدس و گمان وجود دارد، اما با گزارش‌هایی مربوط به کشمش‌های شرکت EA با هیئت حاکمه فوتبال منتشر شده است. شرکت EA همچنین درخواستی را در بریتانیا و اتحادیه اروپا برای یک عنوان به نام «EA Sports FC» در اکتبر گذشته ارائه کرد و علناً اعلام کرد که «در حال بررسی ایده تغییر نام بازی های جهانی فوتبال استودیو EA Sports» است.
 

برچسب ها: Battlefield 2042, FIFA 22
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.