شایعه: نسخه موبایل بازی Final Fantasy 14 در حال توسعه است

شایعه: نسخه موبایل بازی Final Fantasy 14 در حال توسعه است

محمد مسعودی محمد مسعودی
18 روز پیش

بازی Final Fantasy 14 همچنان به عنوان یک محصول پول ساز بزرگ برای شرکت Square Enix در صنعت بازی حضور دارد، به شکلی که هیچ کس نمی‌توانست پیش‌بینی کند که این عنوان MMORPG پس از یک عرضه‌ی ناموفق در سال ۲۰۱۰، بتواند وضعیت‌اش را بهتر کند. اما بازی Final Fantasy 14 در کمال تعجب هر روز قوی و قوی‌تر شد و توانست جایگاهش را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سری محکم کند. پس از انتشار نسخه شدیدا مورد انتظار این بازی برای ایکس باکس سری ایکس و اس در اوایل سال جاری، این بازی اخیرا شاهد دریافت جدیدترین بسته گسترش دهنده‌اش با عنوان Dawntrail بود. با انتشار این به روزرسانی، به نظر می‌رسد که این بازی همچنان قصد دارد به تکامل خود ادامه دهد و انتظار می‌رود که در آینده پیشرفت‌های مهم‌تری را به نمایش بگذارد. 

اخیرا هم افشاگر Kurakasis از Exputer ادعا کرده است که نسخه موبایل بازی Final Fantasy 14 نیز در دست توسعه است. طبق گفته‌های این افشاگر، این نسخه از بازی توسط شرکت Tencent توسعه خواهد یافت که شرکت Square Enix در سال ۲۰۱۸  در یک حرکت استراتژیک با آن وارد همکاری شد. 

شرکت Square Enix همچنین اخیرا اعلام کرد که بازی Final Fantasy 14 پس از انتشار بسته گسترش دهنده Dawntrail، به بیشترین تعداد بازیکنان همزمان خود از سال ۲۰۱۳ رسیده است و چنین استقبالی می‌تواند نشان دهنده رشد محبوبیت این بازی در بین بازیکنان باشد.
 

برچسب ها: Final Fantasy, Final Fantasy 14, Final Fantasy XIV
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.