داستان بازی Final Fantasy 7 Remake Part 3 در حال کامل شدن است

داستان بازی Final Fantasy 7 Remake Part 3 در حال کامل شدن است

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 1 روز پیش

بازی Final Fantasy 7 Rebirth که دومین قسمت از سه گانه بازی Final Fantasy 7 Remake است، چند روز دیگر عرضه خواهد شد، و هیجان و شوق برای تجربه این عنوان بیش از هر زمان دیگری است. با توجه به عظمت این مجموعه و تعداد زیاد هواداران، منطقی است که از همین الان بسیاری از طرفداران به نسخه سوم مجموعه فکر کنند، که اتفاقا خود Square Enix هم در همین فکر بوده است.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth هنوز عرضه هم نشده، اما گویا دنباله این عنوان با پیشرفت مواجه شده است و داستان این عنوان در حال نگارش است. کارگردان بازی Final Fantasy 7 Rebirth، نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi) در مصاحبه‌ای با یوتوبر جولین چی‌یز (Julien Chieze) اعلام کرده که روند توسعه بازی Final Fantasy 7 Remake Part 3 همین الان هم با پیشرفت مواجه شده و داستان این عنوان در حال نوشته شدن است. می‌توان گفت وضعیت این عنوان دقیقا طوری است که بازی Final Fantasy 7 Rebirth در سال 2020 و قبل از عرضه Final Fantasy 7 Remake تجربه می‌کرد.

هاماگوچی گفته: «البته که نمی‌توانم بگویم دقییقا در چه مرحله‌ای قرار داریم، اما روی کاغذ و با داستان پیشرفت داشتیم، و روی توسعه بعضی موارد خاص و مشخص تمرکز کرده‌ایم. وقتی به انتهای توسعه ریمیک نسخه اول رسیدیم، با نویسنده بازی در مورد دنباله‌ای حرف می‌زدیم که الان هم دقیقا دوباره در همان وضعیت قرار داریم.»

 اگر نسخه سوم این سه‌گانه مدت زمانی مثل زمان لازم برای توسعه بازی Final Fantasy 7 Rebirth را پشت سر بگذارد، می‌توان احتمال داد که هنوز چهار سال با انتشار بازی Final Fantasy 7 Remake Part 3 فاصله داشته باشیم. البته که منتظر ماندن برای انتشار بازی در سال 2028 هم کار چندان عاقلانه‌ای نخواهد بود، چون برنامه‌ها مدام در حال تغییر هستند، اما در هر حال اینکه می‌دانیم روند توسعه بازی مثبت بوده، خیال همه طرفداران را راحت‌تر می‌سازد.

جالب است بدانید که در همان روزهای اول معرفی بازی Final Fantasy 7 Rebirth در 2022، کارگردان ایده‌پرداز بازی گفته بود که توسعه بازی سوم با پیشرفت‌های کوچکی رو به رو بوده و کار روی این عنوان آغاز شده است. 

بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ 29 فوریه برابر با 10 اسفند ماه برای پلی استیشن 5 منشتر خواهد شد.

برچسب ها: final fantasy 7, final fantasy 7 remake, final fantasy 7 rebirth
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.