بازی Final Fantasy 7 Rebirth رویداد State of Play مخصوص خواهد داشت

بازی Final Fantasy 7 Rebirth رویداد State of Play مخصوص خواهد داشت

آرین صفری آرین صفری
2 ماه و 19 روز پیش

در پایان رویداد State of Play روز پنجشنبه، سونی اعلام کرد که طرفداران بازی Final Fantasy 7 Rebirth باید تا 6 فوریه (17 بهمن) منتظر باشند تا به‌روزرسانی‌های بیشتر درباره این بازی تا آن زمان منتشر شود. سونی در ادامه اعلام کرد که در این تاریخ یک رویداد State of Play به‌صورت انحصاری برای بازی Final Fantasy 7 Rebirh پخش خواهد شد.

 

در رویداد State of Play، پیش نمایشی از برخی از بازی‌هایی که در آینده منتشر می‌شوند، مانند بازی Rise of the Ronin و بازی Stellar Blade به‌نمایش گذاشته شد. علاوه بر این‌ها، یک نسخه ریمستر شده از بازی Sonic Generations 2011 نیز معرفی شد که این بار به بازی Sonic x Shadow Generations تغییر نام داده است. در این رویداد با یک پیش نمایش گسترده از بازی Death Stranding 2: On the Beach اتمام یافت و مشخص شد که این بازی قرار است در سال 2025 منتشر شود. باتوجه به شایعاتی که پیرامون این رویداد شنیده می‌شد، بسیاری از بازیکنان منتظر بازی Final Fantasy 7 Rebirth بودند، اما خبری از این عنوان مورد انتظار نبود.

 

پس از پایان پیش نمایش بازی Death Stranding 2: On the Beach، شاون بنسون (Shawne Benson)، مدیر روابط شخص ثالت سونی، رویداد را با خبر خوبی به طرفداران بازی Final Fantasy 7 Rebirth به‌پایان رساند. پس از صحبت‌های او، مشخص شد که دومین رویداد State of Play فقط و فقط روی بازی Final Fantasy 7 Rebirth تمرکز خواهد داشت و قرار است روز سه‌شنبه پخش شود.

 

 

بازی Final Fantasy 7 Rebirth دقیقا از همان جایی که داستان اصلی بازی Final Fantasy 7 Remake تمام شد، شروع می‌شود. عرضه بازی Final Fantasy 7 Rebirh، یکی از سه رویداد مهم برای سری Final Fantasy در سال 2024 خواهد بود؛ سه بازی‌ که هرسه آن‌ها برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شوند. شرکت Square Enix از دومین بسته گسترش دهنده بازی Final Fantasy 16 به‌نام The Rising Tide خبر داد که در فصل بهار عرضه خواهد شد. همچنین بسته گسترش دهنده بازی Final Fantasy 14 به‌نام Dawntrail هم قرار است در تابستان عرضه شود.

 

بازی Final Fantasy 7 Rebirh در تاریخ 29 فوریه (10 اسفند) 2024 برای پلی استیشن 5 روی دو دیسک منتشر خواهد شد و حداقل به مدت سه ماه در انحصار کنسول سونی خواهد بود. حال که مشخص شد بازی Final Fantasy 7 Rebirth یک رویداد State of Play مجزا خواهد داشت، می‌توان از همین الان گفت که این بازی یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست چه جنبه‌هایی از بازی نشان داده خواهند شد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

برچسب ها: Final Fantasy 7 Rebirth, Final Fantasy 7 Remake
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.