بازی Helldivers 2 تبدیل به بزرگ‌ترین افتتاحیه سونی در استیم شد

بازی Helldivers 2 تبدیل به بزرگ‌ترین افتتاحیه سونی در استیم شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
14 روز پیش

بازی Helldivers 2 با عمری کمتر از یک روز و در همان چند ساعت ابتدایی عرضه ثابت کرد که موفقیتی بزرگ برای سونی و استودیو Arrowhead رقم زده‌است و این نه تنها فقط روی کنسول سونی یعنی پلی استیشن 5، بلکه روی پلتفرم استیم نیز ثابت شد.

بازی Helldivers 2 در ساعات ابتدایی عرضه توانست به بیش از 57000 بازیکن همزمان برسد و تبدیل به سومین افتتاحیه بزرگ سونی در استیم شود که پس از بازی God of War و بازی Marvel’s Spider-Man Remastered قرار ‌می‌گرفت. با افزایش سرسام‌آور تعداد بازیکنان در همان روز، بازی Helldivers 2 توانست به راحتی در صدر جدول تکیه دهد.

 

طبق گزارش SteamDB، بازی Helldivers 2 توانسته با 81،840 نفر بازیکن همزمان، به بزرگ‌ترین افتتاحیه سونی در پلتفرم استیم تبدیل شود. بازی God of War هم‌اکنون با تعداد بازیکن 73000 نفر در رده دوم قرار دارد. 

با اینکه بازی Helldivers 2 بدون مشکلات فنی نیست و سازندگان قول بهبود‌های بسیاری را داده‌اند، اما می‌توان مطمئن بود که بازی توانسته جامعه هدف خود را پیدا کند و جایی برای خود بین بازیکنان باز کند. البته این مشکلات فنی باعث شده‌اند که نقدهای بازی در استیم در حالت Mixed قرار گیرند. استودیو Arrowhead قول داده که با انتشار به‌روزرسانی‌هایی هر چه سریع‌تر به این مشکلات رسیدگی کند.

بازی Helldivers 2 هم‌اکنون روی پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی قابل تجربه است.

برچسب ها: Helldivers 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.