تیم استودیو ایکس باکس از استودیو Kojima Productions بازدید کردند

تیم استودیو ایکس باکس از استودیو Kojima Productions بازدید کردند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 2 ماه و 27 روز پیش

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، در ماه ژوئن سال گذشته اعلام کرده بود که برای کار روی یک پروژه مبتنی بر فضای ابری با کمپانی مایکروسافت همکاری کرده است و آن را «مفهمومی تا به‌حال دیده نشده» توصیف کرده بود. در روز چهارشنبه، کوجیما تصاویری از اعضای استودیو ایکس باکس به اشتراک گذاشت که در حال بازدید از دفتر مرکزی این توسعه دهنده مستقل بودند. آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، معاون بازاریابی بازی‌های ایکس باکس هم در کامنت‌ها نوشت «اولین بازدید ما از استودیو Kojima Productions به همراه تیم انتشار استودیو ایکس باکس. [و در حال] جمع‌آوری تیم‌های مهندسی، فضای ابری، بازاریابی و تولید برای شروع سفر هیجان انگیز پیش رو.»

 

در زمان اعلام این همکاری، کوجیما این پروژه را «یک بازی کاملا جدید، چیزی که هیچ کس قبلا آن را ندیده و تجربه نکرده» توصیف کرد و در مصاحبه‌ای جدیدتر اعلام کرد که یکی از عناوین آینده‌اش «همچون یک وسیله جدید» است. 


در ماه دسامبر سال گذشته، کوجیما به IGN گفت که او این «عنوان غیر معمول» را به تعداد زیادی از شرکای احتمالی ارائه کرده بود. در حالی که دیگران فکر می‌کردند او «دیوانه» است، مایکروسافت تنها شرکتی بود که واقعا مفهوم این عنوان جدید را درک کرد.


کوجیما گفت :«من به راحتی حوصله‌م سر می‌رود. بخشی از دلیلی که من توانسته‌م به مدت ۳۰ سال مشغول ساخت بازی شوم، این است که تکنولوژی جدید، به سرعت جایگزین تکنولوژی‌های قدیمی می‌شود. تکنولوژی‌ای که امروز از آن استفاده می‌کنید، ممکن است فردا بی مصرف باشد و من به دنبال راه‌هایی هستم که این تکنولوژی جدید را در هم آمیزم. البته که انتخاب غلط می تواند منجر به شکست شود. از این نظر [این پروژه] کمی شبیه به یک برنامه فضایی است.»

کوجیما در ادامه افزود :« پروژه‌ای که مایکروسافت در آن با ما همکاری می‌کند را من پنج یا شش سال است که در ذهن دارم. این پروژه به زیرساخت‌هایی نیاز داشت که قبلا هرگز مورد نیاز نبود، بنابراین من آن را با بسیاری از شرکت‌های بزرگ مختلف درمیان گذاشتم و ارائه‌هایی دادم، اما به نظر می‌رسید که آن‌ها فکر می‌کردند من واقعا دیوانه هستم. در نهایت این مایکروسافت بود که این مفهوم را درک کردند و اکنون ما باهم روی پروژه کار می‌کنیم، از جمله در زمینه فناوری.»


بر اساس تصاویری که در ماه نوامبر سال گذشته به بیرون درز کرده بود، به نظر می‌رسد پروژه بزرگ اعلام نشده کوجیمت، یک بازی ترسناک با نام Overdose باشد. 

 

برچسب ها: Kojima Productions, هیدئو کوجیما, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.