تهیه‌کننده بازی Bloodborne به استودیو تیم نینجا پیوست

تهیه‌کننده بازی Bloodborne به استودیو تیم نینجا پیوست

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
1 سال و 3 ماه و 22 روز پیش

درست است که سونی در سال اخیر چهار استودیوی جدید و سرشناس خریداری کرده‌است، اما در این میان، بخش‌هایی از دارایی‌اش را نیز تقسیم کرده و از دست داده که از بهترین‌هایشان می‌توانیم به Japan Studio اشاره کنیم. همانطور که می‌دانید بازی Bloodborne نتیجه همکاری دو استودیو فرام‌سافتور و Japan Studio بود. اما Japan Studio مدتی است که به طور کلی توسط سونی منحل شده.

 

در نتیجه از بین رفتن Japan Studio بعضی از اعضای این بخش به تیم Asobi وظظیفه توسعه که بازی Astro’s playroom را برعهده داشت، پیوستند. با این همه بسیاری از اعضای منتقل شده، طی تصمیمی که نمی‌توان آن را عجولانه نامید، از سونی جدا شدند. یکی از مهم‌ترین آن‌ها آقای ماساکی یاماگیوا (Masaaki Yamagiwa) بود که به عنوان تهیه کننده بازی‌های بسیاری از جمله بازی Bloodborne، بازی Deracine و بازی Tokyo Jungle شناخته می‌شود.

 

تهیه‌کننده بازی Bloodborne به شرکت تیم نینجا پیوست

یاماگیوا در سال گذشته از سونی جدا شد و حالا پس از یکسال استراحت به شرکت تیم نینجا پیوست. شرکت تیم نینجا که بازی‌های Ninja Gaiden و البته عنوان محبوب، یعنی بازی Nioh را در کارنامه دارد حالا به طور رسمی اعلام کرده که تهیه کننده خوش فکر بازی Bloodborne به این استودیو پیوسته است.

 

هنوز مشخص نیست که چه اتفاقاتی به دنبال این همکاری رخ خواهد دا، اما بی شک اضافه شدن یک تهیه کننده با پیشینه‌ای مناسب به تیم نینجا بی دلیل نیست و قطعا نمایانگر ساخته شدن عنوانی جدید توسط این سازندگان است. همچنین می‌دانیم که تیم نینجا در حال توسعه بازی Final Fantasy Origin است. این بازی که در اولین نمایشش با انتقادات بسیاری رو به رو شده بود، حالا وضعیت بسیار بهتری دارد و قرار است در ماه مارس پیش رو منتشر شود. متأسفانه مشخص نشده که آیا یاماگیوا در این پروژه نیز دست خواهد داشت یا نه. اما در هر حال اضافه شدن فردی مانند یاماگیوا به تیم نینجا می‌تواند برای عناوین پیش رو این استودیو، اتفاقی بسیار خوب باشد و از طرفی دیگر از دست دادن این فرد اشتباهی از سوی سونی بوده است، چرا که یاماگیوا نیازی به تعریف کسی ندارد و رزومه درخشانش می‌تواند به جایش صحبت کند.

 

نظر شما در رابطه با منحل شدن Japan Studio و پراکنده شدن اعضایش چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به اقدامات آینده شرکت تیم نینجا با ما همراه باشید.

برچسب ها: Bloodborne, Ninja Gaiden
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.