به روز رسانی نسل بعدی فیفا ۲۲ در انحصار نسخه Ultimate خواهد بود

به روز رسانی نسل بعدی فیفا ۲۲ در انحصار نسخه Ultimate خواهد بود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 9 ماه و 9 روز پیش

سیاست‌های پول پرستانه‌ کمپانی EA پس از شکست مفتضحانه در بازی Star Wars Battlefront 2 اندکی کمرنگ شده بودند، اما این کمپانی همیشه راه‌های جدیدی برای خالی کردن جیب مشتریان خود پیدا می‌کند. این بار نوبت بازی فیفا ۲۲ است که پیش از عرضه، از راه‌های مختلف بازیکنان را وادار به پرداخت مبالغ بیشتر برای تجربه قابلیت‌های نسل نهمی خود کند.


با اعلام رسمی کمپانی EA، بازیکنانی که نسخه استاندارد و 60 دلاری بازی FIFA 22 را روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان خریداری کنند نمی‌توانند بازی خود را به نسخه نسل بعدی روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس ارتقا دهند و این قابلیت‌ تنها برای خریداران نسخه دیجیتال Ultimate بازی فیفا ۲۲  که 100 دلار قیمت دارد وجود خواهد داشت.


این تصمیم کمپانی EA به این معنی است که کاربرانی که اقدام به خرید نسخه استاندارد بازی فیفا 22 روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌کنند، برای تجربه ویژگی‌های جدید این بازی روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، مجبور به پرداخت هزینه 70 دلاری برای خرید جداگانه این بازی روی کنسول‌های نسل نهمی خواهند بود. سیاستی که در نهایت می‌تواند هزینه 130 دلاری روی دست خریداران نسخه استاندارد این بازی بگذارد. کمپانی EA قصد دارد از این طریق بازیکنان را وادار به پرداخت هزینه 100 دلاری نسخه Ultimate بازی فیفا ۲۲ روی کنسول‌های نسل هشتمی، یا خرید مستقیم این بازی روی کنسول‌های نسل نهمی با قیمت 70 دلاری کند تا هیچ راهی برای تجربه این بازی با قیمت 60 دلار روی کنسول‌های نسل نهمی برای بازیکنان وجود نداشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

خرید بازی فیفا 22 برای پلی استیشن 5

خرید بازی فیفا 22 برای پلی استیشن 4

خرید بازی فیفا 22 برای ایکس باکس


البته نسخه Ultimate این بازی برای کاربران سرویس EA Play با تخفیف 10 درصدی همراه است و با توجه به محتویات این نسخه، ممکن است افراد زیادی برای دریافت این تخفیف اقدام به دریافت اشتراک ماهیانه EA Play کنند.


محتویات نسخه Ultimate بازی فیفا 22 شامل موارد زیر است:
-    یک کارت غیرقابل فروش FUT Hero 
-    یک آیتم Ones to Watch
-    چهار روز دسترسی زودتر به بازی فیفا 22
-    4600 FIFA Point (ارزش این آیتم در بازی FIFA 21 حدود 45 دلار است)
-    یک کارت بازیکن تیم منتخب هفته
-    کارت قرضی کیلیان امباپه
-    آیتم FUT Ambassador player pick
-    یک استعداد بومی در حالت Career Mode

 

بازی FIFA 22 در تاریخ 1 اکتبر 2021 (9 مهر) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
نظر شما درباره تصمیم کمپانی EA در رابطه با نسخه نسل نهمی و نسخه Ultimate بازی فیفا ۲۲ چیست؟ 

 

برچسب ها: FIFA 22, FIFA 21
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.