نسخه جدید بازی Mirror's Edge ساخته نخواهد شد

نسخه جدید بازی Mirror's Edge ساخته نخواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 10 ماه و 1 روز پیش

احتمال ساخت نسخه‌ای جدید ازبازی Mirror's Edge بسیار کم شده است. به گفته مدیر کل استودیو DICE، ربکا کوتاز (Rebecka Coutaz) در مصاحبه‌ای با وب سایت GamesIndustry.biz، استودیو «وقت» برای کار روی پروژه جدیدی مانند بازی Mirror's Edge ندارد زیرا مشغول بازی Battlefield است.

کمپانی EA هنوز به آینده بازی Battlefield 2042 امیدوار است 

نسخه جدید بازی Mirror's Edge ساخته نخواهد شد

کوتاز در پاسخ به این سؤال که آیا پروژه جدیدی به سبک بازی Mirror's Edge از روی میز خارج شده است، گفت: «صد در صد. ما فقط  روی بازی Battlefield 2042 تمرکز می‌کنیم. زمانی برای هیچ چیز دیگری وجود ندارد و این همان کاری است که می‌خواهیم انجام دهیم. در عرض سه سال، ما می‌خواهیم قدرتی در ژانر شوتر اول شخص باشیم که استودیو DICE شایسته آن است و این همان چیزی است که می‌خواهیم.»

 

هم استودیو DICE و هم شرکت EA، علیرغم شکست های اولیه آن، متعهد به پشتیبانی طولانی مدت از بازی Battlefield 2042 هستند. فصل اول بازی Battlefield 2042 در ماه ژوئن آغاز شد و یک نقشه جدید و یک شخصیت متخصص را به همراه داشت.

 

کوتاز درباره فصل اول Battlefield 2042 گفت :«بازیکنان از نقشه ما و محتوایی که ما ارائه کرده‌ایم لذت می‌برند، بنابراین این یک برد برای ما است و باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشیم.»

 

اخیراً، شایعاتی مبنی بر اینکه فقط یک تعداد اسکلت روی بازی Battlefield 2042 می‌کنند، منتشر شده است. بر اساس این شایعات، استودیو DICE اساساً با یک تعداد نیروی انسانی کوچک قصد دارد پشتیبانی چهار فصلی وعده داده شده را منتشر کند تا بازیکنان را راضی کند زیرا استودیو به طور کلی در حال کار روی یک پروژه متفاوت است.
 

برچسب ها: Battlefield 2042, Mirror's Edge
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.