استودیو بلیزارد در حال کار روی یک عنوان شوتر اول شخص است

استودیو بلیزارد در حال کار روی یک عنوان شوتر اول شخص است

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 ماه و 10 روز پیش

بین بازی Overwatch 2، بازی Diablo 4، بازی Diablo Immortal و یک عنوان بقای جدید که برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، شرکت بلیزارد چیزهای زیادی در دستور کار خود دارد. با این حال، به نظر می‌رسد که پروژه‌های اعلام نشده دیگری مانند یک شوتر اول شخص اعلام نشده با تمرکز بر سبک PvP، در دست ساخت دارد.

فایزن شیخ (Faizan Shaikh) در توییتر، پروفایل LinkedIn کریستوفر هاول (Christopher Howl) را که به عنوان طراح ارشد بازی در استودیو بلیزارد کار می‌کند، کشف کرد. هاول علاوه بر اینکه یک طراح اصلی بازی در بازی Overwatch 2 است، بیش از سه سال است که روی یک «پروژه شوتر اول شخص PvP» با فرآیندی که شامل مدیریت مبارزه، تجربه کاربری، سطح سختی و طراحی سیستم است، کار کرده. «فناوری ساخت سطح» جدید به همراه استخدام، «همسویی تیم‌ها بر اساس چشم انداز پروژه» و طراحی سیستم‌های گیم پلی نیز از اقداماتی است که در این پروژه انجام شده است.

 

 

چند نامزد بالقوه برای این پروژه اعلام نشده، همچون نسخه موبایلی بازی Overwatch، به ذهن خطور می‌کند. این می‌تواند همان پروژه لغو شده شوتر اول شخص سری بازی StarCraft با عنوان Ares باشد که به عنوان «میدانی نبرد در جهان سری بازی StarCraft» توصیف می‌شود و که در آن بازیکنانی با عنوان Terran Marine با Zerg، مبارزه می‌کنند. گزارش‌های لغو پروژه در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ منتشر شد، بنابراین بعید است که این همان پروژه باشد.


باید دید که این پروژه جدید تا چه اندازه ادامه دارد. پس منتظر جزئیات احتمالی در ماه‌های آینده باشید.

 

برچسب ها: Blizzard, overwatch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.