حالت داستانی بازی Overwatch 2 کنسل شد

حالت داستانی بازی Overwatch 2 کنسل شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
9 ماه و 11 روز پیش

وقتی بازی Overwatch 2 در سال 2019 معرفی شد، کمپانی بلیزارد مراحل داستانی این بازی را به‌عنوان یکی از ویژگی‌های بزرگ و اصلی آن معرفی کرد. البته بازی Overwatch 2 درنهایت تنها با حالت PvP منتشر شد و سازندگان اعلام کردند که همچنان به توسعه حالت PvE که با نام Hero Mode شناخته می‌شد، ادامه می دهند و آن را در آینده برای این بازی منتشر خواهند کرد.


با این حال، کمپانی بلیزارد اعلام کرد که برنامه‌های جدیدی برای این بازی دارد و در راستای همین برنامه‌ها، بخش Hero Mode این بازی را به همراه سیستم پیشرفت و ویژگی‌های مخصوصش کنسل کرده است.
با وجود این‌که ساختار باز Hero Mode بازی Overwatch 2 دیگر در این بازی وجود نخواهد داشت، قرار است مراحل داستانی جدید که حالت PvE آشناتری برای طرفداران این مجموعه دارند در فصل ششم به این بازی اضافه شوند.

 

در حال حاضر، بخشی از برنامه‌های سازندگان برای فصل‌های چهار، پنج و شش بازی Overwatch 2 شامل رویدادهای دائمی و موقت مختلف، نقشه‌های جدید، یک هیرو جدید در هر فصل، بازطراحی Roadhog و Sombra (در فصل هفت) و محتویات مختلف دیگر می‌شود. از دیگر محتویات مهمی که قرار است به این بازی اضافه شود می‌توان به اضافه شدن حالت Workshop در فصل پنج، زمین تمرین و سیستم پیشرفت بازیکنان در فصل شش و دایره‌المعارف تاریخچه بازی در فصل هفت اشاره کرد.
 

بازی Overwatch 2 هم اکنون در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس قرار دارد.
 

برچسب ها: Overwatch 2
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.