هیرو جدید بازی Overwatch 2 معرفی شد

هیرو جدید بازی Overwatch 2 معرفی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 21 روز پیش

هیرو بعدی بازی Overwatch 2 با نام Lifeweaver، در کلاس ساپورت قرار می‌گیرد و از ابتدای فصل چهار به این بازی اضافه خواهد شد. در طراحی ظاهر Lifeweaver از گل نیلوفر استفاده شده و یک گل را هم در دست راستش نگه می‌دارد. باتوجه به ظاهر Lifeweaver، این شخصیت احتمالا ریشه تایلندی دارد.
در ویدیو گیم‌پلی منتشر شده برای معرفی این شخصیت، می‌بینیم که Lifeweaver می‌تواند خط سلامتی از دست رفته هم‌تیمی‌ها را بازیابی کند و حتی آن‌ها را به سمت خود کشانده و از خطر دور کند. علاوه بر این، Lifeweaver می‌تواند یک پلتفرم گل شکل احضار کند که هم‌تیمی‌ها را بالا می‌برد. قابلیت آلتیمیت این شخصیت هم یک درخت بزرگ در محیط بازی احضار می‌کند که علاوه بر بازیابی خط سلامت هم‌تیمی‌ها، حملات هوایی را هم دفع می‌کند.

 


شخصیت Lifeweaver سی و هفتمین هیرو بازی Overwatch 2 است و نهمین هیرو پشتیبان این بازی هم محسوب می‌شود. بلیزارد وعده داده تا تعداد هیروهای پشتیبان این بازی را افزایش دهد و هیروهای جدید چند ماه اخیر این بازی هم نشان می‌دهد که برنامه‌های سازندگان به‌خوبی درحال پیش‌روی است.
فصل چهار بازی Overwatch 2 در تاریخ ۱۱ آپریل (۲۲ فروردین) آغاز خواهد شد. مانند فصول قبل، شخصیت Lifeweaver به‌عنوان بخشی از بتل پس فصل چهار این بازی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و نمی‌توان از همان ابتدا از آن در بخش رقابتی این بازی استفاده کرد.
بازی Overwatch 2 هم‌اکنون به‌صورت رایگان در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس قرار دارد.

برچسب ها: Overwatch 2
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.