تریلر گیم پلی جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2 منتشر شد

تریلر گیم پلی جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2 منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 2 ماه و 27 روز پیش

کمپانی اکتیویژن بلیزارد اولین تریلر گیم‌پلی جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2 خود، Ramattra را منتشر کرد. به عنوان رهبر بخش نول (Null Sector)، راماترا در ابتدا به دنبال راهی برای همزیستی مسالمت آمیز با انسان‌ها بود. وقتی این کار شکست خورد، او به خشونت و همکاری با تالون روی آورد. در ادامه می‌توانیم قابلیت‌های این تانک را مشاهده کنیم.

 

انتشار گیم پلی جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2


درکنار قابلیت پرتاب یک مانع در یک مکان خاص، راماترا می‌توان یک گوی را پرتاب کند که موجب کند شدن حرکات در یک میدان خواهد شد (که به نظر می‌رسد قابلیت زمین‌گیر کردن شخصیت‌هایی مانند Echo و Mercy را دارد). همچنین حالتی به نام Nemesis وجود دارد که شکل حجیم‌تری به راماترا می‌دهد و دشمنان را به زمین می‌کوبد. راماترا می‌تواند مانند شخصیت Doomfist از خود در برابر حملات دفاع کرده و با فعال کردن حالت Ultimate خود، سلامتی دشمنان نزدیک را بگیرد.

 

راماترا در تاریخ ششم دسامبر (۱۵ آذر ۱۴۰۱) همراه با فصل دوم این بازی عرضه می‌شود. همچون شخصیت Kriko، بازیکنان باید در Battle Pass بازی به سطح ۵۵ برسند اما بازیکنان می‌توانند با داشتن Premium Battle Pass سریع‌تر به این شخصیت دست یابند. 
 

برچسب ها: Overwatch 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.