آیا قهرمانان جدید بازی Overwatch 2 فقط با خرید بتل پس قابل بازی خواهند بود؟

آیا قهرمانان جدید بازی Overwatch 2 فقط با خرید بتل پس قابل بازی خواهند بود؟

رامتین کاظمی رامتین کاظمی
1 سال و 7 ماه و 15 روز پیش

یکی از سازندگان بازی Overwatch 2 به تازگی تأیید کرد که برای آزاد کردن قهرمانان جدید بازی Overwatch 2 به خرید بتل پس نیازی نخواهید داشت و می‌توانید با بازی کردن، آن‌ها را آزاد کنید.

روز گذشته در سایت‌هایی مانند ردیت و Reserera، جزئیاتی از بتل پس بازی Overwatch 2 منتشر شد که نشان می‌داد با خریدن بتل پس، پلیر می‌تواند جوایزی مانند اسکین‌های افسانه‌ای برای Genji و Kiriko، قهرمان جدید بازی به دست بیاورد و البته افرادی که بتل پس را تهیه کرده‌اند، به این قهرمان جدید دسترسی فوری خواهند داشت. این خبر باعث شد تا عمده طرفداران بازی Overwatch 2 تصور کنند Kiriko، قهرمانی که در بازی Overwatch 2 اضافه خواهد شد، فقط با خریدن بتل پس قابل بازی خواهد بود.

overwatch-2

پس از اینکه جزئیات بتل پس بازی Overwatch 2 باعث شد تا ابهاماتی درباره آزادسازی قهرمانان بازی ایجاد شود، جان اسپکتر (Jon Spector)، رئیس تجاری Overwatch و معاون رئیس کمپانی Blizzard در توییتر اظهار کرد که جزئیات کامل درباره بتل پس بازی Overwatch 2 قبل از عرضه بازی اعلام خواهد شد اما پلیرهای بازی مطمئن باشند که برای آزادسازی قهرمانان جدیدی که به بازی اضافه خواهند شد و تجربه بازی با آن‌ها، نیازی به خریدن بتل پس نخواهند داشت و با بازی کردن و پیشرفت در بازی می‌توانند آن‌ها را به دست بیاورند.

بازی Overwatch 2 یک عنوان شوتر قهرمانی رایگان خواهد بود که درآمد آن متکی به فروش بتل پس و پک‌های DLC است. جان اسپکتر، با تأیید رایگان بودن قهرمانان جدید بازی، خیال بسیاری از طرفداران بازی را راحت کرد و البته نشان داد که ظاهرا کمپانی Blizzard، از اشتباهات دیگر بازی‌ها در رابطه با عرضه بتل پس (بازی Halo Infinite هنوز نتوانسته آسیب ناشی از این مسئله را جبران کند) درس عبرت گرفته است و فقط آیتم‌های تزئینی ویژه‌ای را به صورت اختصاصی در بتل پس قرار خواهد داد.

بازی Overwatch 2 در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ به صورت رایگان برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه می‌شود.

 
برچسب ها: overwatch, overwatch 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.