شرکت EA عناوین بیشتری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد

شرکت EA عناوین بیشتری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد

ایلیا امینی ایلیا امینی
3 سال و 9 ماه و 28 روز پیش

در همایش اقتصادی برگزار شده توسط شرکت EA، اعلام شده است که این شرکت تصمیم دارد در مدت زمان خرداد ماه تا اسفندماه سال جاری، 14 عنوان مختلف را برای پلتفرم نینتندو سوییچ روانه بازار کند. هم‌چنین در حواشی این مراسم مدیران EA رسما اعلام کردند که این سیاست در سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت و این شرکت دیگر قصد ندارد پشتیبانی خود از کنسول نینتندو سوییچ را همانند گذشته به‌پیش ببرد.

 

در گزارش تحلیلی منتشر شده از سرمایه‌گذاران شرکت EA اعلام شده است که عناوین برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه‌های آینده تلفیقی از بازی‌های ورزشی سالیانه نظیر بازی FIFA و Madden و هم‌چنین دیگر آثار شاخص و وعده داده شده نظیر بازی Burnout Paradise و بازی Command And Conquer Remastered خواهد بود. حال طبق گفته‌های EA مخاطبان باید به‌جمع این عناوین، بازی‌های مخصوص پلتفرم گوشی‌های همراه را نیز اضافه کنند، که در نهایت جمع این آثار در پایان سال بالغ‌بر 14 عنوان مختلف خواهد بود.

 

حال که سخنی از بازی محبوب Burnout Paradise به‌میان آمد باید اشاره کنیم که در این همایش EA به‌صورت رسمی اعلام کرد، عناوینی همانند بازی نام برده شده و دیگر بازی‌های شاخص در سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد و این جدا از عناوین ورزشی سالیانه است. این تصمیم به این معنا خواهد بود که در آینده مخاطبان می‌توانند شاهد عرضه عناوینی نظیر سری بازی‌ Need For Speed و یا حتی دیگر عناوین بزرگ از شرکت EA نظیر بازی Battlefield روی کنسول‌های دستی نینتندو باشند.

 

در همین راستا طی یک اعلام جنجال برانگیز شرکت EA بدون ارائه جزییات و یا این که اعلام کند نسخه آینده بازی Battlefield جزو این لیست خواهد بود یا خیر اعلام کرد که عنوان بعدی در این فرانچایز در سال 2021 عرضه خواهد شد و همین خبر باعث شده است تا تحلیل‌گران زیادی احتمال دهند این بازی می‌تواند در سال آینده برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه شود.

 

در جمع‌بندی این همایش نیز شرکت EA سعی کرد تا از رشد اقتصادی و هم‌چنین محبوبیت عناوین اخیر خود نظیر بازی Apex Legends و دیگر عناوین ورزشی گزارشی را به سرمایه‌گذاران خود ارائه دهد و در کنار این موضوع از فصل پنجم بازی Apex Legends نیز رونمایی به‌عمل آمد.

برچسب ها: Nintendo Switch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.