کمپانی Bandai Namco قصد دارد با برندن سندرسون همکاری کند

کمپانی Bandai Namco قصد دارد با برندن سندرسون همکاری کند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 29 روز پیش

برندن سندرسون (Brandon Sanderson)، نویسنده مشهور ادبیات فانتزی، که اخیرا اعلام کرده بود که در حال ساخت یک بازی ویدیویی با یک استودیو شناخته است، توجه کمپانی Bandai Namco را هم به خود جلب کرده و به‌نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد در آینده با سندرسون برای ساخت یک بازی بزرگ همکاری کند.

 

کمپانی Bandai Namco قصد دارد با برندن سندرسون همکاری کند


سندرسون این خبر را در جریان استریم زنده خود مطرح کرد و بسته‌ای را که از طرف کمپانی Bandai Namco دریافت کرده بود، در همین استریم باز کرد. این بسته شامل تعدادی از محصولات تزئینی بازی Elden Ring و یک پیام از طرف کمپانی Bandai Namco بود. 


سندرسون در ادامه اضافه کرد:
«آن‌ها (Bandai Namco) می‌خواهند باهم همکاری کنیم و من هم به این همکاری علاقه دارم. من حتی ایده ساخت یک بازی (سولزبورن) را هم در سر دارم که ممکن است با آن‌ها در میان بگذارم.»

 

سندرسون در گذشته هم گفته بود که او می‌توانست به جای جرج مارتین (George R. R. Martin) در ساخت بازی Elden Ring به استودیو FromSoftware کمک کند و به همین شکل از علاقه خود به ساخت بازی‌ در این سبک پرده برداری کرده بود.


لازم به ذکر است که کمپانی Bandai Namco مالکیت استودیو FromSoftware را در اختیار ندارد اما در سال‌های اخیر وظیفه انتشار بسیاری از بازی‌های آن‌ها مانند بازی Elden Ring و بازی Dark Souls را برعهده داشته است.

 

برچسب ها: Elden Ring, Fromsoftware
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.