شایعه: محتوای جدیدی برای بازی Horizon Forbidden West در حال توسعه است

شایعه: محتوای جدیدی برای بازی Horizon Forbidden West در حال توسعه است

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 11 ماه و 27 روز پیش

هنوز هیچ محتوای قابل دانلودی (DLC) برای بازی Horizon Forbidden West تایید نشده است، اما گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه ممکن است در حال توسعه باشد، زمانی شروع شد که یکی از بازیگران موشن کپچر شخصیت Aloy، پگی ویرجنز (Peggy Vrijens)، تایید کرد که برای کارهای موشن کپچر بیشتر، به استودیو بازگشته است. همچنین شواهد بیشتری پس از ملاقات این بازیگر با لوئیس ون بیک (Louis Van Beek)، که صداهای بازی را فراهم می‌کند، وجود دارد.

شایعه: محتوای جدیدی برای بازی Horizon Forbidden West در حال توسعه است

پگی ویرجنز بازیگری بود که در صحنه‌های اکشن بازی Horizon Forbidden West، بسیاری از موشن‌کپچرها را برای شخصیت Aloy انجام داد، در حالی که اشلی برچ (Ashly Burch)، کات‌سین‌ها و یک بدلکار ناشناس شدیدترین بدلکاری‌ها را انجام داد. ویرجنز در یک پست اینستاگرامی (به لطف Reddit) فاش کرد که او برای موشن کپچر بازگشته است و چون تنها پروژه‌ای که او اخیرا در آن کار کرده، برای بازی Horizon Forbidden West است، طرفداران شروع به گمانه زنی‌هایی کردند که ممکن است یک محتوای دانلودی در راه باشد. در پست دیگری، این بازیگر فاش کرد که در همان زمان با لوئیس ون بیک (Louis Van Beek)، که صداهای Walla را برای بازی ارائه کرده بود، ملاقات کرده است.

آپدیت بزرگ بازی Horizon Forbidden West منتشر شد 

بسیاری حدس می‌زنند که محتوای دانلودی جدیدی برای بازی Horizon Forbidden West منتشر می‌شود، زیرا بازیکنان مناطقی را در لبه نقشه پیدا کرده‌اند که گمان می‌کنند مکان‌های عالی‌ای برای بسته الحاقی محسوب می‌شوند. یک قلعه ویران شده در لبه نقشه در شرق Plainsong و همچنین یک منطقه آب استفاده نشده عجیب در جنوب Latopolis وجود دارد. البته، این احتمال نیز وجود دارد که این افراد برای بازی Horizon: Call of the Mountain کار کنند. Aloy قهرمان این بازی نیست اما حضور او در بازی Horizon: Call of the Mountain تایید شده است.
 

برچسب ها: Horizon Forbidden West, Horizon: Call of the Mountain
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.