کارگردان بازی Marvel's Spider-Man 2 به محتوای مرتبط با Daredevil اشاره کرد

کارگردان بازی Marvel's Spider-Man 2 به محتوای مرتبط با Daredevil اشاره کرد

محمد مسعودی محمد مسعودی
8 ماه و 17 روز پیش

هنوز مشخص نیست که استودیو Insomniac برنامه‌ای برای عرضه‌ی بسته‌های گسترش دهنده برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 دارد یا نه، اما به نظر می‌رسد که کارگردان بخش خلاقیت، برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، نه تنها به محتوای اضافی برای این بازی، بلکه به محتوای آینده مربوط به شخصیت Daredevil نیز اشاره داشته است.

 

 

زمانی که بازی Marvel’s Spider-Man 2 عرضه شد، بازیکنان متوجه شدند که یکی از نقاط نقشه‌، به نسبت بازی Marvel’s Spider-Man اصلی، دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. دفاتر وکالت نلسون و مرداک (Nelson & Murdock)،‌ جایی که شخصیت Daredevil با نام مت مرداک (Matt Murdock)، کار می‌کند، دیگر تابلویی با نام‌های آن‌ها روی ساختمان را نداشت. البته این موضوع در به روز رسانی اخیر این بازی برطرف شد و این تابلو مجدد روی ساختمان بازگشته است. 
این موضوع موجب گمانه زنی‌های زیادی شده است و به نظر می‌رسد که اینتهار هم به موافق حدس‌های بازیکنان است. درست قبل از پایان یک استریم زنده از طرف استودیو Insomniac، اینتهار گفت :« شخصیت Daredevil کجاست ؟»

جالب اینجاست که این اولین باری نیست که اینتهار به چیزی مرتبط با شخصیت Daredevil اشاره می‌کند. در مصاحبه اخیر اینتهار با IGN که قبل از بازگشت تابلوی نلسون و مرداک انجام شده بود، هنگامی که از اینتهار درباره علت ناپدید شدن تابلو سوال شده بود، پس از مکثی طولانی پاسخ داد که «در جریان باشید.»


در نقطه‌ای از بازی، پیتر پارکر به طور گذار از کمک گرفتن از برخی «دوستان وکیل» برای مسئله مرتبط با حبس شخصیت شرور Sandman، اشاره می کند. (البته اگر در شخصیت مایلز مورالز باشید از «دوستان وکیل پیتر» یاد می‌شود.»


اینکه همه این‌ها نشان دهنده حضور آینده شخصیت Daredevil در جهان عنکبوتی استودیو Insomniac است یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما به جرات می‌توان گفت که طرفداران حدس و گمان‌های زیادی دارند. طرفداران بیشتر از همه به این دل بسته‌اند که شخصیت Daredevil را در بسته گسترشی آینده بازی Marvel’s Spider-Man 2، ببینند. 


البته استودیو Insomniac در حال حاضر مشغول توسعه چندین عنوان بر اساس شخصیت‌های جهان Marvel است. در حال حاضر، بازی Marvel’s Wolverine در دست توسعه است و این استودیو تایید کرده که این بازی، به عنوان بخشی از همان جهان عنکبوتی این استودیو است. 

 

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, Spider-Man 2, Daredevil, Marvel's Wolverine
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.